Bilgilendirme Çevre Görevlisi

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında Otomasyoncu tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. düseldorf

  düseldorf TÜİSAG Üyesi  Çevre Görevlisi sınavına iyi çalışarak olabilirsiniz. Şu an kendi mesleğinizi yapıyorsanız ya da bi işini varsa bulaşmayın derim. Danışmanlık firmalarının başlangıç için vereceği fiyat 1250 yi geçmez.
  Çalıştığınız yerde çevre görevlisi olacaksanız eğer ekstra çok bir ücret beklemeyin. 200 liraya ek-2 ye giren isim yapmış şirketlerin tesislerine danışmanlık hizmeti veriliyor. 200 lira oraya vereceğine 100 lira size zam yapar en fazla.


   
 2. ediko

  ediko TÜİSAG Üyesi


  Sayın Khanli, insanlara yasal bir hak verilmişken onu kullanmak istemeleri gayet doğal, yani hakkı olan herkes Çevre görevlisi olabilir. Ha ama size de katılıyorum sorun ana sistemde ama sistem bi kere başka dallara bu hakkı tanıyorsa herkes kullanacaktır yalnızca çevre mühendisleri değil. Ama başka sektörden biri gelip çevre görevlisi olunca çevre mühendislerinin hakkına kast felan etmiş olmaz herkes ekmeğinin peşinde nerede iş var millet oraya kayıyor yani. Not: Ben de çevre mühendisiyim...

   
  berna61 bu yazıya teşekkür etti.
 3. khanli

  khanli TÜİSAG Üyesi

  Teslimiyet bayrağını çekmiş olabilirsiniz,herke de ekmek yiyecek kanısınada varabiliriz lakin benim istediğim bu konuda bi tarafın mağduriyeti giderilmeye çalışırken bi taraftan asıl işin muhatapı mağdur edilmektedir.Benim sözüm çalışır halde olanların sırf işveren dedi diye çevre mühendisi olmak için çaba göstermeleri.....

     

   
 4. caoplette

  caoplette TÜİSAG Üyesi

  Çevre Görevlisi Sınavı 2013 sınav takvimine nerden ulaşabilirim?

   
 5. ndndnd

  ndndnd TÜİSAG Üyesi

  arkadaşlar çevre görevlisi olmak istiyorum. işimin bir parçası aynı zamanda. fakat hiçbir bilgim yok sınav ne zaman? ne yapmalıyım? bilgi verebilir misiniz? 2012 den sonra sınav tarihi de göremedim aslında..

     

   
 6. experience

  experience TÜİSAG Üyesi

  Arkadaşlar yeni mevzuata göre çevre görevlisi olarak çalışan birisinin, çalıştığı şirkette başka herhangi bir işte görevlendirilmesi yasaklanmıştır.Ayrıca bir şirketle çevre görevlisi sözleşmesi yapan birisi ikinci bir şirkette daha çevre görevlisi olarak çalışamaz.Ancak Çevre danışanlık firması veya çevre yönetim birimine dahil olan bir çevre görevlisi bu birim tarafından en fazla 5 adet işyerinde görevlendirilebilir.Ayrıca bu ikinci iş yasağı İş Güvenliği Uzmanlığı için de geçerli.Hem Çevre Görevlisi hem de İG Uzmanı olarak çalışamıyorsunuz.Şirkette Çevre görevlisiyseniz o şirkette mühendis olarak Çevre Görevlilerinin Görev ve sorumlılukları yönetmeliyinde belirtilen görevler dışında hiçbir çalışma yapamazsınız.Lütfen herkes yönetmelikleri ve mevzuatı iyi okusun ve ona göre hareket etsin.Herkese çalışmalarında başarılar dilerim.

   
  Nazım42 bu yazıya teşekkür etti.
 7. Yeliz Çelik

  Yeliz Çelik TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

 8. Başar çiçek

  Başar çiçek TÜİSAG Üyesi

  2016 yılı içinde yapılacak çevre görevlisi sınav ve şartları hakkında bilgisi olan varmı ?   
 9. turanmst

  turanmst TÜİSAG Üyesi

  Çalıştığınız firmada tam zamanlı igu iseniz aynı zaman da çevre görevlisi de olabilirisiniz, isg yönetmeliği çalıştığınız işyeri dışında farkli bir yerde çalışamazsınız der.

     

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica