C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Soru Bankası

Başar KOYUNCU

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
risk med mail olarak bile gitmiyor özelden son sürümü isteyen varsa bana ulaşırsa elden verilir

Özge ünlü

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Moderatör tarafında düzenlendi:

Meltem7564367

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
merhabalar iyi günler dilerim sizlere ve deneyimli kişilere sormak isterim ben İSG sınavına hazırlanıyorum bana önereceğiniz bir şeyler var mıdır

kmtugba87

TÜİSAG Çalışma Birimi
Moderatör
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
merhabalar iyi günler dilerim sizlere ve deneyimli kişilere sormak isterim ben İSG sınavına hazırlanıyorum bana önereceğiniz bir şeyler var mıdır
Bol bol farklı kaynaklardan soru çözüp pratik kazanmak önemli.

Meltem7564367

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Efendim soru çözerken sorun pek fakat denemede genelde düşük yapıyorum konu tekrarı çok kez yaptım akabinde farklı tekniklerde denedim fakat denemede olmuyor sizce sebep nedir

Meltem7564367

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Bol bol farklı kaynaklardan soru çözüp pratik kazanmak önemli.
Efendim yapıyorum fakat denemede çok düşük yapıyorum soru çözerken pek bir problem yok fakat denemede neden olduğunu anlayamıyorum ve bu durum beni oldukça zorluyor . eski çıkmış soruları da aktif olarak çözüyorum .ama sanırsam onun da pek katkısı olmuyor netlerim pek yükselmiyor belli bir skalada devam ediyor. bu anlattıklarımdan yola çıkarak bana çalışma konusunda önereceğiniz bir şey olur ise dinlemek isterim açıkcası

fbturk

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Efendim yapıyorum fakat denemede çok düşük yapıyorum soru çözerken pek bir problem yok fakat denemede neden olduğunu anlayamıyorum ve bu durum beni oldukça zorluyor . eski çıkmış soruları da aktif olarak çözüyorum .ama sanırsam onun da pek katkısı olmuyor netlerim pek yükselmiyor belli bir skalada devam ediyor. bu anlattıklarımdan yola çıkarak bana çalışma konusunda önereceğiniz bir şey olur ise dinlemek isterim açıkcası
Tüm sınavları ilk girişte geçmiş biri olarak tavsiyelerimi söyliyeyim. Sınavı geçmek için değil, öğrenmek için çalışın. Bir işletmede çalışırken tek sorumlu siz olacaksınız, neler yapmanız lazım ana öğrenme hedefiniz olsun. Sonra kanun yönetmelikleri 6331, 4857 nin tüm maddelerini iyi öğrenin. 5510, 1593, 6098, 2918 sayılı kanunların İsg ile ilgili kısımlarını öğrenin. Youtbeda Hakan Erdoğan gibi güncel videolarını ders ortamında dinler gibi izleyin.

Meltem7564367

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Tüm sınavları ilk girişte geçmiş biri olarak tavsiyelerimi söyliyeyim. Sınavı geçmek için değil, öğrenmek için çalışın. Bir işletmede çalışırken tek sorumlu siz olacaksınız, neler yapmanız lazım ana öğrenme hedefiniz olsun. Sonra kanun yönetmelikleri 6331, 4857 nin tüm maddelerini iyi öğrenin. 5510, 1593, 6098, 2918 sayılı kanunların İsg ile ilgili kısımlarını öğrenin. Youtbeda Hakan Erdoğan gibi güncel videolarını ders ortamında dinler gibi izleyin.
Emin olun bu dediğinizi kulak arkası etmeyeceğim tavsiyeleriniz için de teşekkür ederim fakat çalışmak için çalışmıyorum gerçekten öğrenmek ve ileride iş yapma olasılığımı göz ardı etmiyorum.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.