Duyuru C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlarının Tehlikeli Sınıftaki İşyerlerine Hizmet Verebilmesi Hakkında

Kaan SAKA

TÜİSAG Kurucusu
Admin
22.02.2019

C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlarının Tehlikeli Sınıftaki İşyerlerine Hizmet Verebilmesi Hakkında

Plan ve Bütçe Komisyonunda 19.02.2019 tarihinde kabul edilerek 43 Sıra Sayılı (2/1579 esas numaralı) Sosyal Hizmetler Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi TBMM Genel Kurulunda oylanarak kabul edilmiş olup, 22/2/2019 tarihli ve 30694 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanmıştır.

Bu kapsamda C sınıfı iş güvenliği uzmanlarının TEHLİKELİ sınıfta yer alan işyerlerine hizmet verebilmeleri için gerekli altyapı çalışmaları tamamlanmış olup İSG-KATİP üzerinden TEHLİKELİ sınıftaki işyerleri ile sözleşme yapılabilmeleri mümkün kılınmıştır.

Bilgilerinize sunulur.

Kaynak : isgkatip

upload_2019-2-23_18-34-0.png
 

Kaliteci

TÜİSAG Üyesi
Şuanda atama yapılabiliyor mu acaba ? Teşekkürler.
 

mehmetuzun

TÜİSAG Üyesi
o kadar adamı madur ettikten sonra çok anlamlı olmuş
 

Kaliteci

TÜİSAG Üyesi
arkadaşlar merhaba. çok acil yardımınıza ihtiyacım var. ben bir şirkette bireysel çalışıyorum. yani osgb'ye bağlı değilim. bir fabrikanın bünyesinde çalışıyorum.
muhasebe departmanımız beni içe görevlendirme olarak atama yapmak istiyor. benim TC numaram girildiğinde yetkin birinin tc nosunu giriniz gibi bir uyarı alıyoruz. iş yeri Tehlikeli sınıfta. Ben C sınıfı uzmanım. Sistemsel bir problem midir ? Lütfen yardım.
 
Üst

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.