Bir Işyerinde Çalışırken Farklı Bir Işyerinde Part-time Ig Uzmanı Olarak Çalışabilirmiyiz?

uzmknn

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
prim ödeme 30 günü geçemez. ödenen para artar

cobrask

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Merhaba arkadaşlar.
Bir işletmede hem Kimyager hem de Uzman olarak çalışmaktayım. Yani 30 günlük sigorta primim yatıyor. Yaptığımız sözleşme cevabı bakanlıkça tarafıma gönderildi (217 saatlik mesaisinin 32 saati olarak).Bizimle ortaklığı bulunan fakat yeri ve Sicil numarası farklı olan daha küçük bir işletmemiz daha bulunuyor. Burada da uzman görevlendirilmesi gerekiyor. Müfettiş emeklisi kurs hocalarından aldığım bilgilere göre sigorta gün paylaşımı yapılarak örneğin 27 gün + 3 gün şeklinde (27 gün kendi işletmem + 3 diğer işletme) uzman olarak, ayrı sözleşmelerle görev yapabileceğim söylendi. Bu konuda bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum

mustafakilis

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
slm arkadaşlar. ben 4857 sayılı iş kanuna göre sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfında çalışıyorum. süresiz sözleşmeli olarak. aynı zamanda C sınıfı uzmanım. uzmanlık ile de ilgili bişeyler yapmak istiyorum. osgb lerde ve ya serbest çalıçmak istesem ne yapmak gerek.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.