Tartışma - B Sınıfı Iş Güvenliği Uzmanı Maaşları Ne Kadar? | Sayfa 10 | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Tartışma B Sınıfı Iş Güvenliği Uzmanı Maaşları Ne Kadar?

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında çağan genç tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Genco

Genco TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

Ben 3 yıldır işsiz olsam kabul ederim 3-3,5 bin maaşı.
    Sizin duruşunuza saygım var lakin geçimini sağlayacağınız birileri olsa sizin de kabul edeceğini düşünüyorum.

Gül Bahar bu yazıya teşekkür etti.
  2. nes2010

nes2010 TÜİSAG Üyesi

ben c sınıfıyım ve iş bulamıyorum istediğim ücretten değil tecrübesiz oldugumdan başvuru yaptığım birçok firma tecrübeli işe hakim eleman arıyorlarmış acaba nasıl bir yol izlemem lazım osgbler de işe almassa acaba devletmi çözüm bulacak bu mesleği osgblerin insafına bırakan sisteme yazık

3. sanatsal

sanatsal TÜİSAG Üyesi

Yeni işe başlıyan güvenlik görevlisinin maaşı 3.000 TL.
    Bu rakamın altında böylesine BÜYÜK sorumluluk, bilgi ve çalışma gerektiren bir meslekte çalışıyorsanız şu soruyu kendinize sorun!
    "Neden gövenlik görevlisi olmiyim?"
    18 yaşında Güvenlik Görevlisi olarak işe başlayan bir kişi bir kaç yıl sonra sizin ömrünüz boyunca biriktirebildiğiniz paradan daha fazlasını biriktirmiş olacak.

Aklımızı başımıza alalım!
    Özür dileyerek söylüyorum, biz bu komik rakamları kabul ettiğimiz için bu rakamları alıyoruz.

4. Şevket Terzi

Şevket Terzi TÜİSAG Üyesi

Merhaba bir süredir aranızda yoktum yeniden dahil olmaya çalışacağım,

Adana'da yaşıyorum ve anladığım şu ne kadar çok OSGB firması var ise bir ilde fiyat o kadar düşüyor yani arz-talep meselesi.
    Tabi insanları düşük paralara mecbur kılan patron zihniyetlerini saymıyorum..
    Çok şükür uzun süredir kurumsal ve büyük bir firmada çalışıyorum ancak bu firmada OSGBler ile dışarıdan hizmet alarak devam ediyoruz. Adana'da yanılmıyorsam OSGB sayısı 90'ı geçmiş durumda ve günümüzde en tecrübeli B Sınıfı'nın aldığı maaş 3.000 ile 4000 arası değişiyor. Bu rakam A Sınıfı'nda 4000-6000 arasında, C Sınıfı'nda ise 2000-2750 TL arasındadır.
    Geçen sene projeden ötürü Gaziantep'de görevdeydim oradaki OSGB sayısı 45 falandı ve B Sınıfı 4000-5000 arası A Sınıfı ise 5000-6500, C Sınıfı bile 2500-3500 arası alıyordu yani dediğim mantıkla; ne kadar fazla OSGB o kadar düşük maaş pek tabi ne kadar ilkokul kro zengin patron o kadar düşük maaş arkadaşlar maalesef.

volkancoskun ve ferhat isg bu yazıya teşekkür etti.
  5. volkancoskun

volkancoskun TÜİSAG Üyesi

Hocam antebin neresindeydiniz GESK projesindemi?Yoksa antepte maaşlar berbat çok düşük.Ben şuan antepteyimde geri İstanbula dönerim 1-2 yıl sonra.

6. Şevket Terzi

Şevket Terzi TÜİSAG Üyesi

Evet hocam GESK projesinde 13 ay kadar görev yaptım ancak piyasadan bir OSGB firmasından yasal uzman kullanıyorduk ve maaşları dediğim gibiydi. Pek tabi OSGB sayısı arttıysa maaşların düşmesi normaldir.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica