Vize Ata Aöf İsg 1. Dönem Ara Sınav Sorularını Tartışma Alanı (03 Aralık)

03 Aralık 2016 1. Dönem Ara Sınavı Sizce Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    72
  • Anket kapatılmış .

bilal tamkan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
sorular sisteme yüklenmiş yoğunluktan indiremedim 2 şubata kadar itiraz hakkı var

Kadir Baya

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
İş Veren
Şimdi kontrol ettim,teknik bakımdan dolayı daha sonra ekleyeceklermiş..

Kadir Baya

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
İş Veren
Arkadaşlar final soruları ve cevapları sisteme eklenmiş haberiniz olsun. Bu arada Bahar dönemi harc ücretleri ne zaman yatırılacak??

Mustanali

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Görünen o ki bütünlemeye gireceğiz hatırladığım kadarıyla çoğu yanlış acaba can eğrisi nasıl etkileyecek sonuçları. Bilen var mi ? Nasıl hesaplanıyor mesala vize 43 final 35 olsa bu notlarla kalma ihtimali yuksek mi yoksa genelinkide kötü ise geçer mi? Bekleyip gorcegiz

Mustanali

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Görünen o ki bütünlemeye gireceğiz hatırladığım kadarıyla çoğu yanlış acaba can eğrisi nasıl etkileyecek sonuçları. Bilen var mi ? Nasıl hesaplanıyor mesala vize 43 final 35 olsa bu notlarla kalma ihtimali yuksek mi yoksa genelinkide kötü ise geçer mi? Bekleyip gorcegiz

bilal tamkan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
işletmeye giriş 4. sorunun cevabı yanlış birden çok doğru cevap var itiraz edecem ama aktif değil itiraz bölümüne giremiyorum

Mustanali

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Hocam ben bu bölümden pek bise anlamadım cevap anahtarı yanlış ama değişmiyor yuksek bekliyorsun düşük geliyor bir garip puanlama var dur bakalım sonuçlar nasıl olacak çok merak ediyorum

Shin Akuma

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
mesala vize 43 final 35 olsa bu notlarla kalma ihtimali yuksek mi yoksa genelinkide kötü ise geçer mi? Bekleyip gorcegiz

anadolu üni. aöf işletme okuyan arkadaşım bir dersini 49 ortalama ile BA düşürdü.
bizim bölüm dersleri için böyle olur mu bilemem ama siz 43-35 (ort. 37,4) notlarınızla geçersiniz diye düşünüyorum.

Mustanali

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
anadolu üni. aöf işletme okuyan arkadaşım bir dersini 49 ortalama ile BA düşürdü.
bizim bölüm dersleri için böyle olur mu bilemem ama siz 43-35 (ort. 37,4) notlarınızla geçersiniz diye düşünüyorum.
Cevap için teşekkürler. İNŞALLAH geceriz

Mustanali

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Ne zaman açıklanacak finaller acaba bilgisi olan var mi?

bilal tamkan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Geçme notu ile ilgili siz değerli öğrencilerimizin lehine olacak bir düzenleme üzerinde çalışıldığından sınav sonuçları 16.02.2017 tarihinde açıklanacaktır.

Kadir Baya

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
İş Veren
Öğlen 12 itibariyle sonuçlar hala açıklanmadı. Kayıtlar ayın 20 sinde başlayacak ve hala insanlar notlarını bilmiyor..

K. Klş

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Iyi aksamlar herkesin sonuclari iyidir umarim bir sey sormak istiyorum ortalamam 3.65 yuksek onur belgesi alabilir miyim ya da almak icin bir islem yapmam gerekiyor mu bilen var mi :\?

Kadir Baya

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
İş Veren
Notlar fena değil ama geçme notları ne zaman belli olacak?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.