Akredite Olmuş Kurumlar

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında Musa Kıransoy tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Musa Kıransoy

  Musa Kıransoy TÜİSAG Üyesi  Arkadaşlar periyodik kontrolller için akredite olmuş kurumları türkak adresinden kontrol edilecektir diye biliyorum. Buradaki amaç yetkisi var mıdır yokmudur. Bilen arkadaşlar varsa bursada periyodik kontrollerden örnek kaldırma araçlarının kontrolü için mmo yetkilimidir. Sistemde arama yaptığımda gözükmedi. Başka hangi kurumlar yetkilidir. Bursa için yaptırılacak kurum önerir misiniz. Yetki belgesinin olduğunu bildiğiniz firma var mıdır. Acildir


   
 2. H. Berkay Yalçın

  H. Berkay Yalçın TÜİSAG Üyesi

 3. ekinkıran

  ekinkıran TÜİSAG Üyesi

  Merhaba Musa Bey,
  Makine mühendisleri odası (istanbul ofisinin adresi verilerek) akredite kuruluş olarak gözüküyor. Ayrıca mmo web sayfasında da akreditasyonları görülüyor. Bursa için bildiğim bir firma yok ancak mmo şehirdışına da hizmet veriyor diye biliyorum. mmo ile irtibata geçebilirsiniz.

     

   
  Musa Kıransoy bu yazıya teşekkür etti.
 4. Soran Adam Hasan

  Soran Adam Hasan TÜİSAG Üyesi

  Arkadaşlar burada periyodik kontrolleri yapmaya yetkili kişiler, bilgilerini Bakanlığa elektronik ortamda kayıt yaptırır. yetkili kişi olmak için hem elektrik tesisatı, kaldırma araçları , basınçlı kaplar vb. bunlar için nasıl bir yol izlememiz gerekiyor .?

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşÜyelerimiz bu sayfayı aşağıdaki aramalarla bulmuştur :

 1. türkak akredite kurum arama

Yandex.Metrica