Soru : Ağır Ve Tehlikeli İşlerde Çalışamaz Raporu

Erkan FINDIKLI

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Evet ben yalnış yere yazdım.Şuan hukuki forumdan bilgi alıyorum.Sizin dediğiniz gibi bir şey yok, üç sene gibi bir şey sizden duydum.Öyle bir şey olsa idi, işe giriş heyet raporunda tetkikler normal çıkmazdı.
Bakın öğrenmeye başladınız. Önce "sizin dediğiniz gibi bir şey yok, üç sene gibi bir şey sizden duydum" dediniz, sonra küçük bir araştırmayla 3 yıl maruziyet süresini kendiniz de buldunuz. Benden duymuş olmasanız bundan haberiniz olmayacaktı :)) Aşağıya ÇASGEM'in meslek hastalıklarıyla ilgili bir yayınının linkini bırakıyorum. Bunu okuyarak meslek hastalıkları konusunda biraz daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Gurkanakbala

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Diğer
Cümleten Selamın Aleyküm

Daha önce de söylemiştim, bu konunun sonucunu, bu tür sorunlar yaşayanlara örnek olması açısından burada yazdım.Amacım insanlara yardımcı olmak, polemiğe girmek falan değil.Sonuç da işveren haksız devlet desteğini yanında görerek böyle rahatça personeli işten çıkartabiliyor, herhangi bir torpili olmayıp hakkıyla çalışanları.Mesajlara da bakıldığında benim sataşma türünden mesajlar atmadığım, bazı mesajlara cevap verdiğim görülmektedir.Yardımcı olan arkadaşlardan da Allah razı olsun.İşe iade yada tazminat için mahkemeye başvurdum.

Hayırlısı olsun.

safakk.tr

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Ben haklı/haksız demiyorum fakat medeni cesaretinizi kutluyorum. Bende süreci epeydir takip ediyorum şeffaf davranıp gelişmeleri aktardığınız için teşekkürler. Forumda da çok fazla yüklenmişler böyle rekabet içerisinde yorumları da doğru bulmuyorum. Eleştiriler yapıcı olmalı.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.