81 Ilde Iş Sağlığı Ve Güvenliği Etkinlik Programı

cagatay060606

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar,

Cuma günü Ankarada olan tanıtıma katıldım. 1000 in üzerinde katılım vardı. Geç kalanlar arkalarda ayakta takip edebildi. Sunum öncesi kanunla ilgili kitapçıklar, dergiler, İş Güvenliği gb afişler dağıtıldı. Sunum Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'in açılış konuşması ile açıldı.

Çok kalabalık olduğu için gerekli cevaplar havada kalmış olabilir. Fakat Ankaradaki sunuma Bakan seviyesinde katılım olması güzeldi ve çıkardıkları kanunun arkasında duracakları izlenimi verdi.

nurullah ar

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
İyi günler. Adanada 12 aralıkta düzenlenecek. fakat bilgilendirme maıli f gelmedi bana. İnternetten kayıt oldum sadece katılabilmek için yeterli midir acaba?
ewet yeterli

Şükran TUNA ASLAN

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Denizli de katılım yoğundu ve verimli geçti. isggm.gov.tr deki katılım formunu doldurmak yeterli. Bakanlık yetkilileri 6331 sayılı kanunu ve getirdikleri zorunlulukları anlattılar. Mutlaka gidilmeli faydalıydı.

yasin123

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
ben formu göremedim hangi form dolduruluyor acaba ?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.