Duyuru : 30 Nisan 2016 Tarihinde Yapılan İsg Sınavında Başarılı Olan Adaylar Hakkında Duyuru

E.Özlem

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Isg kâtip te tanımlanan c sınıfı belge ile ilgili herhangi başka bir işlem gerekiyor mu ?

bilgilerimi güncelledim eksik olanları ekledim. Sanırım baska işlem gerekmiyor, varsa eğer bilgisi olan paylaşırsa iyi olur

E.Özlem

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar mezuniyet bilgilerim isg kâtip te görünmüyor sizde de öyle mi ? Bitirdiğiniz üniversiteyi ekleyebildiniz mi

benimde mezuniyet bilgim görünmüyordu üniversite bilgilerimi ekledim sol üstte küçük bir kaydet butonu var ona tıkladım sorun çıkmadı

Delel Nehir

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
DSP
bende dsp sınavını geçtim genel durumunu sorgulada bi şey çıkmadı ama bankaya ismimm verilmiş bende yatırdım ama garip durum edevletten girdiğimde sertifika geçerli aktif diyo isg katipte hiç bi şey yok :)
Geçici sertifikalar henüz iptal edilmediği içindir..Sınavı kazanmasanızda 2017 ye kadar dsp olarak görev yapacabileceğiniz için aktif görünüyor.

Hüseyin Alkan Kınsız

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
DSP
Geçici sertifikalar henüz iptal edilmediği içindir..Sınavı kazanmasanızda 2017 ye kadar dsp olarak görev yapacabileceğiniz için aktif görünüyor.
sorun da benim geçici sertifikam yoktu ben ilk defa edevlete 16 mart tarihinde giriş yaptım isg katibe geçici filanda yazmıyo sertifika numaramda yazıo bi arkadaşın geçiciymiş ama onun sertifi nosu yazmıyormuş ama benim var

Hüseyin Alkan Kınsız

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
DSP
bide sertifikamda vize tarhi 5 yıl yazıyo hem geçici sertifika olsa vize tarihi 5 yıl demez sanırım tam bilmiyorum ama

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.