Duyuru : 30 Nisan 2016 Tarihinde Yapılan İsg Sınavında Başarılı Olan Adaylar Hakkında Duyuru

Nur özer

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
ÖSYMde duyuru olarak mevcut mu peki iptaller

Gamze

TÜİSAG Yönetim Yardımcısı
Yönetim Yard.
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Son düzenleme:

_Seda_

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
C den B ye geçenin durumu İSG KATİP te aynen şöyle görünmektedir. parayı yatırdıktan sonra tabi ki :)
Ekli dosyayı görüntüle 30704 Ekli dosyayı görüntüle 30705
bende de isg profesyonelleri c sını
C den B ye geçenin durumu İSG KATİP te aynen şöyle görünmektedir. parayı yatırdıktan sonra tabi ki :)
Ekli dosyayı görüntüle 30704 Ekli dosyayı görüntüle 30705
Bende de bu sayfada isg profesyonelleri c sınıfı göründü ,sisteme direk giriş mi demeliyim yoksa e-bildirge güncelle mi demeliyim ilk başta?Emin değilim.yardımcı olursanız sevinirim.

Nur özer

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Teşekkürler Gamze Hanım. Umarım bu iptaller dsp için olduğu gibi isg uzmanı için de olmuştur. Ben konuyu görmedim ama mayıs sınavında sıkıntılı sorular vardı.

E.Özlem

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
selamlar kazanan herkese hayirli olsun
kazandigima sevinemiyorum maalesef belirsizlikler yüzünden
isg katip sinav sorgula ve durum sorgula kisimlarina girdim boyle bir kayit yoktur diyor ücreti yatirmama rağmen alo 170 çsgb yi aradim ayni şeyi söyledi ne yapmam gerek yardimci olursaniz cok sevinirim
sinav sonucumu gecersiz sayma gibi bir durum olabilir mi

Hajko76

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
2 gün önce parayi yatırdım c sınıfı sertifikaya hak kazandım yalnız hala edevletten isg katipe giremiyorum sizde durum nedir arkadaşlar, bu normal bir durum mu ?

E.Özlem

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
2 gün önce parayi yatırdım c sınıfı sertifikaya hak kazandım yalnız hala edevletten isg katipe giremiyorum sizde durum nedir arkadaşlar, bu normal bir durum mu ?
ben para yatıralı 5 gün oldu ama hala giremiyorum sisteme giriş hakkınız yoktur yazısı ile karşılasıyorum

Hajko76

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
O zaman
ben para yatıralı 5 gün oldu ama hala giremiyorum sisteme giriş hakkınız yoktur yazısı ile karşılasıyorum
Sorun yok demekki bir süre bekleyeceğiz ☺

buket ay

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
hala sisteme giriş yapılmıyor. c sınıfı girebilen var mı?

Hajko76

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Arkadaslar benim sertifikam isg katibe tanımlanmış, gerisi diğer c sınıfı kazananlara. Herkese hayırlı olsun

Elçin AYDOĞDUU

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
Merhabalar, ben de e-devlet üzerinden giriş yapmayı başardım. şöyle bir ekran geldi, ne yapmam gerekiyor? Herkese kolay gelsin.

Ekli dosyalar

• isg.png
    isg.png
    24.3 KB · Görüntüleme: 69

Hüseyin Alkan Kınsız

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
DSP
diğer sağlık personeli isg katipe tanımlananlar oldu mu acaba benim ücreti yatıralı 1 hafta oldu

E.Özlem

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
benim de c sinifi sertifikam tanimlandi gergin bekleyis bitti sonunda. insallah bekleyen herkesin isi yolunda gider

Hajko76

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
benimde ayni goruntu geldi giris yaptim problem olmadi
Isg kâtip te tanımlanan c sınıfı belge ile ilgili herhangi başka bir işlem gerekiyor mu ?

Hajko76

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Arkadaşlar mezuniyet bilgilerim isg kâtip te görünmüyor sizde de öyle mi ? Bitirdiğiniz üniversiteyi ekleyebildiniz mi

Hüseyin Alkan Kınsız

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
DSP
arkadaşlar isg katipte sınav durumunu sorgulada ve genel durumunu sorgulada bi şey çıkmıyo ama sertifika sorgulamada ve edevlet üzerinden isg katipe girdiğimde sertifikam aktif ve geçerli gözüküyo garip olan aralık 2015 sınavında 66 ile kalmıştım ama sertifika tarihi 16 mart 2016 yazıyo nisan sınavından 70 le geçtim ve 1 hafta önce parayı yatırmıştım yönetmeliğin değiştiği tarih ise 7 mart yorum atan olursa sevinirim

tekin cömez

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
DSP
ben parayı yatıralı on gün oldu hala eski sertifikam gözüküyo yenisi ghenüz tanımlanmamış.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.