29 Nisandaki Sınavı Kazanıp Belge Basımı Yapabilen Var Mı? | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

29 Nisandaki Sınavı Kazanıp Belge Basımı Yapabilen Var Mı?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığına Giriş' kısmında mustafa123321 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. mustafa123321

mustafa123321 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar ben ücreti yatırdım 2 hafta olacak isg katip açılıyor ancak belge basımı aktif değil durum sadece ben de mi? yoksa beklememiz mi gerekiyor?

2. Cevdet AKBAY

Cevdet AKBAY TÜİSAG Üyesi

evet

3. Cevdet AKBAY

Cevdet AKBAY TÜİSAG Üyesi

evet aynı durum söz konusu

mustafa123321 bu yazıya teşekkür etti.
  4. Metin Koçdemir

Metin Koçdemir TÜİSAG Üyesi

Belge basımını kendimiz mi yapacağız?

5. mustafa123321

Öyleymiş sanırım e- imzalı

6. volkancoskun

volkancoskun TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar geçen hafta salı günü belge ücretini yatırdım.Fakat hala c sınıfı gözüküyorum bu durum normal mi?

7. fikri

fikri TÜİSAG Üyesi

Ben gecen hafta carsamba yatırdım. Bugün sisteme b sınıfı olarak düştü. Sizin hala düşmediyse normal degil

8. fikri

fikri TÜİSAG Üyesi

Evet. Isggm de bir duyuru var. Artık sertifika gonderimi yok. Isg katip uzerinden bilgileri alip e-imzali olarak basimi istersek kendimiz yapacağız.

9. ZÜHAL ŞENTÜRK

ZÜHAL ŞENTÜRK TÜİSAG Üyesi

1 hafta da edevlette gördüm ve çıktımı alabildim sıkıntı yoktu.

10. mustafa123321

Zühal hanım herhangi bir yeri aradınız mı kendiliğinden mi oldu ben hala belgeyi indiremiyorum

11. Tuna Sayer

Tuna Sayer TÜİSAG Üyesi

Bende de aynı problem var arkadaşlar belgeyi isg katibe tanımladım e-imzalı sertifika indirme kısmına tıklıyorum, '' E-imzalı Sertifika Dosyası Bulunamadı '' diyor.Sorun ne anlayamadım ne yapmam gerekiyor ?

12. Tuna Sayer

Tuna Sayer TÜİSAG Üyesi

13. GÜLDEN ATİK

GÜLDEN ATİK TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar çsgb nın online yardımı ile sertifika hakkında görüştüm.
    ""Bilgi güncelleme işlemi yapmayan profesyonellerin sertifikaları düzenlenmemekte, e-imzalı sertifikasını indiremeyen/yazdıramayan kişilerin ana sayfada yer alan bilgi güncelleme ekranını eksiksiz doldurarak bilgi güncelleme işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir. Bilgi güncelleme işlemi sonrasında e-imzalı sertifikalar düzenlenecektir.”
    şeklinde bir bilgi verdiler. Anasayfada güncellemeyi yaptım. Şimdilik durum aynı setifika indiremiyorum, belli bir süresi var mı bilmiyorum. Sertifika indiremeyen arkadaşlar güncellemelerini yapın isterseniz, üniversite bilgileri istiyor, belki onunla ilgilidir. Bilgilerinize...

mustafa123321 bu yazıya teşekkür etti.
  14. Merhaba,
    B sınıfı sınavını geçtim, Ziraat'e para yatırmaya gittim. TC kimlik numaramla sisteme girdiler ve borç çıkmadı. Bu ne anlama geliyor? Başına gelen var mı?

15. İSG_Mühendisi

İSG_Mühendisi TÜİSAG Üyesi

kurumsal tahsilat hesabı derseniz onlar öyle bilir ve yardımcı olur, ben yatırdım b sınıfını ve sistemde görülmekte şu an

16. İSG_Mühendisi

sınav sorgulama sekmesinde çıkan bilgiler ile gidin daha yardımcı olur orada yazıyor

17. Merhaba,

Maalesef borç gözükmedi. İş sağşı güvenliği md'nü aradım. Güvenlik soruşturması yüzünden bankaya henüz bildirilmediğini söyledi ve ne zamana dek soruşturma sonuçlanır bilmediklerini söyledi. Mevzuata baktım 3 ay süresi var güvenlik soruşturmasının bitmesinin. Geçen hafta arkadaşım yatırdı borcunu, bense niye böyle şanssızlık oldu zerre anlamadım. Benim durumumda başka birisi var mı acaba?

18. İSG_Mühendisi

geçmiş olsun o zaman ben sınavı kazandıktan 1 hafta sonra yatırdım, inşallah hemen sonuçlanır

Özge Yıldırım Özdemir bu yazıya teşekkür etti.
  19. meltemd

meltemd TÜİSAG Üyesi

bende sizinle aynı durumdayım. fakat ben mahkeme kararı ile 3 aralık sınavını kazananlardanım. 22 hazirandan beri harcı yatırdığım halde sistemde gözükmemekte. isg müdürlüğünü arıyorum zaten cok ta ulastıgım söylenemez. ven son ulaştığımda bana denilen 19 hazirandan önce yatıranlar yeni onaylandığını benimkinin de onay sürecinde olduğunu söylediler. 170 e de maduriyetimi anlattım bana bir takip numarası verdiler. beklemedeyim şu an.

Özge Yıldırım Özdemir bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica