Duyuru : 25 Nisan 2015 Tmgd Sınavı İptal Edilen Sorular Açıklandı !

Kaan SAKA

TÜİSAG Kurucusu
Admin
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
25 NİSAN 2015 TARİHİNDE YAPILAN TMGD SINAVINA YAPILAN İTİRAZLARIN DEĞERLENDİRİLMESİ

Bilindiği üzere, 25 Nisan 2015 tarihinde yapılan TMGD Sınavı sonuçları 30.04.2015 tarihinde yayınlanmıştır. Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Hakkındaki Tebliğ gereğince, sınava yapılan itirazlar Genel Müdürlüğümüzce değerlendirilmiştir. Buna göre;

1. Sınav sonuçları açıklanmadan önce itiraz dilekçelerinde belirtilen A kitapçığındaki 15 nci, B kitapçığında ise 18 nci sorunun iki doğru cevap şıkkı olduğu tespit edildiğinden, bu soru sınav sonuçları açıklanmadan önce iptal edilmiş ve katılımcıların sınav sonuçlarına olumlu olarak yansıtılmıştır.

2. Sınav sonuçları açıklandıktan sonra itiraz süresi içerisinde yapılan itirazlar değerlendirilmiş olup bu itirazlardan; A kitapçığındaki 20 nci, B kitapçığında ise 21 nci sorunun tercümeden kaynaklı yanlış anlaşılmaya sebebiyet verdiğinden, bu soru iptal edilmiş ve katılımcıların sınav sonuçlarına olumlu olarak yansıtılmıştır.

3. Yukarıdaki durum çerçevesinde tekrar düzenlenen Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Sınavı Sonuçları yayınlanmış olup,https://www.turkiye.gov.tr adresinden e-devlet şifresiyle öğrenilebilmektedir. Eğitim kuruluşları aracılığıyla sınava başvuranların sonuçları ayrıca kamu.türkiye.gov.tr üzerinden eğitim kuruluşlarına bildirilmiştir.

Duyurulur.

Kaynak : http://www.ubak.gov.tr/BLSM_WIYS/TMKDG/tr/Belgelik/guncel_haber/20150518_121129_64574_1_64896.docx

Emrah Akkaya

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (A)
Doğru olarak yansımadı bu sonuçlar neden bilen var mi ?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.