Duyuru : 24 Mayıs 2014 Sınav Takvimi

arwen

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
benim bugün incelemeniz tamamlandı b sınavına giriş yazıyor.
Sizin prim gün sayılarında mı yanlışlık var yoksa benim gibi bu ayın primi görüntülenemediği iiçin mi sorun yaşamıştınız?Bende dilekçe gönderdim çarşamba ellerine ulaştı ama hala değişklik yok:(

ferhat özz

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Sizin prim gün sayılarında mı yanlışlık var yoksa benim gibi bu ayın primi görüntülenemediği iiçin mi sorun yaşamıştınız?Bende dilekçe gönderdim çarşamba ellerine ulaştı ama hala değişklik yok:(
sizin sorununuz tam olarak nedir 1500 görünüyormu sgkda yoksa bu ayla berabermi 1500 üstü oluyorsunuz detaylı yazarmısınız

arwen

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
benim durumum şöyle 19 mart itibariyle 1500 günüm doldu,ancak tabi sgk kayıtlarında şubat göründüğü için sınava giremiorum şu anda.İşyerinden aldığım çalışma belgesi ve sgk kayıtlarımı ekleyerek dilekçeyle bakanlığa yolladım ama cvp yok hala.

ferhat özz

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
anladım şimdi sizinki biraz sıkıntılı bir durummuş umarım cevap olumlu olur

arwen

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
teşekkür ederim,umarım olumlu olur.bakalım gerçi burda birkaç arkadaş şubat sınavına benimle benzer durumda olup aynı şekilde dilekçe gönderip kabul olmadığını söylemişti ama aslında çok saçma sonuçta sınav tarihinden hatta başvurudan önce 1500ü sağlamış oluyoruz,o zmn sgk sistemi değiştirsin öyle bir şey olamayacağına göre.bakanlık inadından vazgeçip halen çalışmakta olanların sınav başvuru tarihinden önce 1500 günü dolanları kabul etmeli.

Bakanlık sınavı ösymye değilde meb e yaptırıyor olsaydı,sadece 1 ay öncesinde başvurular başlayacak ve sınava rahat bir şekilde girebilecektik,ancak 2 ay önceden başvuru yaptırınca böyle sıkıntıya düştük.

ferhat özz

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
teşekkür ederim,umarım olumlu olur.bakalım gerçi burda birkaç arkadaş şubat sınavına benimle benzer durumda olup aynı şekilde dilekçe gönderip kabul olmadığını söylemişti ama aslında çok saçma sonuçta sınav tarihinden hatta başvurudan önce 1500ü sağlamış oluyoruz,o zmn sgk sistemi değiştirsin öyle bir şey olamayacağına göre.bakanlık inadından vazgeçip halen çalışmakta olanların sınav başvuru tarihinden önce 1500 günü dolanları kabul etmeli.

Bakanlık sınavı ösymye değilde meb e yaptırıyor olsaydı,sadece 1 ay öncesinde başvurular başlayacak ve sınava rahat bir şekilde girebilecektik,ancak 2 ay önceden başvuru yaptırınca böyle sıkıntıya düştük.
evet haklısınız doğru düşünüyorsunuz bencede sizin ve sizin gibilerin sınava girebilmesi gerekiyordu yada enazından bu şekilde almıyorsa bile başvurular nisanda olmalıydı ama işte illaki birileri mağdur olacakya böyle şeylerle karşılaşıyoruz

ferhat özz

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)

buarada saatda 5 oldu hala bir gelişme yokmu sizin durumunuzda olumlu veya olumsuz

arwen

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
son durum itiraz dilekçem incelenmiş ve giriş hakkım bulunmamakta.şaka gibi her zamanki gibi mğaduriyet yaratmakta 1. sıradayız.

ferhat özz

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
son durum itiraz dilekçem incelenmiş ve giriş hakkım bulunmamakta.şaka gibi her zamanki gibi mğaduriyet yaratmakta 1. sıradayız.
zaten bizim kurumlarımız bir işide düzgün yapsa şaşırırdım insanlar emek veriyor kendini mahvediyor herşeyin daha güzel olabilmesi için çırpınıyor ama kimsenin umrunda değil bu siz ne ilksiniz nede son olacaksınız mağdur olma konusunda sizin adınıza gerçekten çok üzüldüm sizi çok iyi anlayabiliyorum...

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.