Duyuru 24 Mayıs 2014 Sınav Takvimi

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında arwen tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. arwen

  arwen TÜİSAG Üyesi  rim Ödeme Gün Sayısına Göre 24 Mayıs 2014 Sınavına Girecek Adaylar İçin sınav Takvimi
  23 Şubat 2014 sınav sonucunun MEB tarafından açıklanması

  12 Mart 2014
  Prim ödeme gün sayısına göre 24 Mayıs 2014 sınavına başvuru yapacak adaylar için belge bedelinin yatırılması gereken son tarih

  10 Mart 2014
  Yönetmelik hükümleri gereği sınava katılmaksızın doğrudan belge almaya hak kazanan adaylardan, 24 Mayıs 2014 te yapılacak sınava prim ödeme gününe göre belge sınıfını yükseltmek amacıyla katılacak adaylar için belge bedelinin yatırılması gereken son tarih

  10 Mart 2014
  Prim ödeme gün sayısına göre 24 Mayıs 2014 tarihinde yapılacak sınava belge sınıfını yükseltmek amacıyla başvuracak adaylardan, İSG-KATİP sisteminde yaptığı sorgulama sonucunda gireceği sınav türü hatalı olanlar için itiraz süresi

  13-20 Mart 2014
  İtirazların incelenerek nihai sınav listesinin tamamlanması

  28 Mart 2014
  24 Mayıs 2014 tarihinde yapılacak sınava ait nihai sınav listesinin ÖSYM ‘ye bildirilmesi
  01 Nisan 2014


   
 2. arwen

  arwen TÜİSAG Üyesi

  Duyuru yayınlanmış, sağolsunlar yine her zamanki gibi sorunlu en azından benim için.Bakanlık 23 şubat sınavı için belge sınıfı sorgulama işlemlerini 20 ocak a kadar yaptırırken,24 mayıs için 20 mart a kadar (şubat sınavında olduğu gibi 1 ay değil 2 ay önce) yaptırıyor.Bu durumda ben tam tamına 19 gün için yükseltme sınavına giremiyorum.eminim benim durumumda olan arkadaşlar da vardır,önerisi olan?

   
 3. İGUcumhur

  İGUcumhur TÜİSAG Üyesi


  benimde ocak ayıyla birlikte 1515 prim günüm olmasına rağmen 23 şubat sınavına giremedim.. 4-5 kere dilekçe gönderdim ama nafile.

     

   
 4. arwen

  arwen TÜİSAG Üyesi

  bende işyerinden yazı almayı düşündüm 19 mart itibariyle 1500 gün oluyor çünkü,onu göndermeyi düşünmüştüm bakanlığa.ama dikkate almıyorlarsa uğraştığımızla kalcaz herhalde.neyse gene de bi şansımızı deneyelim.

   
 5. Murat Taştan

  Murat Taştan TÜİSAG Üyesi

  açıklama adresini paylaşır mısınız.

     

   
 6. waztez

  waztez TÜİSAG Üyesi

  ben de aynı durumdayım 1522 olmasına rağmen sınava giremiyorum. bakanlıktan mantıklı cevap beklemiyorum tabii ki ama cevap bile vermiyorlar. 2 mail adresi paylaşılmış isgbs@csgb.gov.tr; isgkatip@csgb.gov.tr ikisinden de dönüş yok.

   
 7. merteryalvac

  merteryalvac TÜİSAG Üyesi


  bende sizinle aynı durumdayım 1 mayıs itibariyle 1509 gün primim olmasına rağmen sınava giremeyeceğim bu konu hakkında daha detaylı bilgi verecek birileri varsa açıklamalarını bekliyoruz.
   
 8. arwen

  arwen TÜİSAG Üyesi

 9. ALİ ARSLAN

  ALİ ARSLAN TÜİSAG Üyesi

  31 mart itibariyle bende 3000 günü tamamlıyorum. Ama bu sınav takvimine göre A Sınıfı sınavına giremeyeceğim. Bu soruna bakanlığın çözüm yolu bulması gerekiyor. Bunu sürekli gündeme getirmeliyiz.

     

   
 10. ESRA ERGİN

  ESRA ERGİN TÜİSAG Üyesi

  bende aynı durumdayım.nihai sınav listelerinin hazırlanmasından 1 gün önce benimde günüm doluyor.acaba ankaraya gitsemmi itiraz tarihinde diye düşünüyorum.   
  eraly60 bu yazıya teşekkür etti.
 11. arwen

  arwen TÜİSAG Üyesi

  konuyla ilgili herhangi bir aksiyon alan var mı arakadaşlar?bakanlığa gitmek, işyerinden yazı almak gibi.tandığınız bildiğiniz örnek var mı geçen sınavlardan,ben işyerinden yazı almayı düşünüyorum,19 marta kadar işyerimizde çalışmakta ve çalışmaya devam etmektedir gibi 19 mart günü de yazıyı kargoya vermeyi düşünüyorum.20 si sabahı ellerinde olur,ondan sonrası insaflarına kaldı gibi birşey   
 12. İLKERTOPAL

  İLKERTOPAL TÜİSAG Üyesi

  isg-katip sisteminde acaba girebileceğimiz sınav türünü öğrenebiliyormuyuz şuan. ben açtığımda "size özel mesaj bulunamamıştır" yazıyor sadece. bendeki mi hatalı yoksa herkeste aynı yazımı yazıyor?

   
 13. akın kurt

  akın kurt TÜİSAG Üyesi

  [13 martta öğreneceğiz..
   
 14. Murat Taştan

  Murat Taştan TÜİSAG Üyesi

  ÖSYM sınav başvuru tarihleri 3-11 nisan. Dolayısıyla bu tarihler arasındaki primlerin kabul edilmesi uygundur diye düşünüyorum ama bakanlık 13-20 mart sorgulamasını kabul edileceğini söylüyor. Talepte bulunmazsak hiçbir şey değişmez ve son fırsat kaçmış olur. Dilekçe yazarak, arayarak ya da giderek talebimizi gündeme getirebiliriz.

   
 15. pınar karahasan

  pınar karahasan TÜİSAG Üyesi

  24 mayıs sınavı için izleyeceğimiz yol nerde yazıyor link gönderir misiniz   
 16. pınar karahasan

  pınar karahasan TÜİSAG Üyesi

 17. Murat Taştan

  Murat Taştan TÜİSAG Üyesi

 18. selahattin ağırman

  selahattin ağırman TÜİSAG Üyesi

  evet bu gün 13 mart ama halen girebileceğimiz sınav türü mesajı yayınlanmamış zaten itiraz süresi az

   
 19. selahattin ağırman

  selahattin ağırman TÜİSAG Üyesi

  mesajı gören var mı


   
 20. selahattin ağırman

  selahattin ağırman TÜİSAG Üyesi

  mesajı gören var mı

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica