Duyuru : 23 Mayıs 2015 Tarihinde Yapılan Diğer Sağlık Personeli Sınavı İle İlgili Duyuru

Gamze

TÜİSAG Yönetim Yardımcısı
Yönetim Yard.
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
23 Mayıs 2015 tarihinde uygulanan “2015-İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı” nın diğer sağlık personeli testinde yer alan bazı soruların iptali talebiyle açılan dava sonucu yargılama neticesinde; Danıştay 12. Dairesinin E:2016/12651, K:2017/969 sayılı kararı ile anılan sınavda dava konusu dört sorunun (Temel Kitapçığa göre 17, 33, 40 ve 47.soruların) iptaline karar verilmiştir.

İptal edilen sorulara ilişkin yeniden değerlendirme işlemi, ÖSYM ile Genel Müdürlüğümüz arasında imzalanan Protokol maddelerine istinaden anılan kurum tarafından yapılarak sonuçlar 06.02.2018 tarihinde Genel Müdürlüğümüze bildirilmiştir.

Güncel sınav başarı durumları http://isgkatip.csgb.gov.tr linkindeki “Sınav Durumu Sorgula” butonuna tıklanarak sorgulanabilmektedir.

Kaynak: İSGGM

sahin ugur

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba 2015 yılında girmiş olduğum sınavı 2017 'de yeniden hesaplandı yapmış olduğum doğru sayisi 30 görünüyor. Bu şartlarda belgeyi almaya hak kazanabilir miyim. Yoksa o zaman ki baraj sayısı olan 35 doğru mu olmalı

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.