Soru - 21 Aralık Sınavında Başarılı Olanlar Belge Başvurusunu Nasıl Ve Nereye Yapacaklar | Sayfa 3 | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Soru 21 Aralık Sınavında Başarılı Olanlar Belge Başvurusunu Nasıl Ve Nereye Yapacaklar

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Hakkında' kısmında mehmet murat aytaç tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. ATURAN

  ATURAN TÜİSAG Üyesi  Arkadaşım hala yanlış yönlendiriyorsun. Ben hiçbirşey yollamadım ama İSG - KATİP de ben de A sınıfı uzman olarak görülüyorum.


   
 2. fatih akbulut

  fatih akbulut TÜİSAG Üyesi

  ben de aynı fikirdeyim herkes kafasına göre yazıyor. bilip bilmeden okumadan.bilgi kirliliğinden başka birşey oluşmuyor.A sınıfına geçen arkadaşlar gitsin ziraate parayı yatırsın o kadar .20 ocak son diye birşey de yok. dekontu çsgb ye göndericez diye de birşey yok.lütfen insanları yanlış yönlendirmeyin

   
  ATURAN bu yazıya teşekkür etti.
 3. FuEGo

  FuEGo TÜİSAG Üyesi

  O söylenen tarih şubatta yükseltmeye girmek isteyenler içindi.

     

   
 4. umutozdem

  umutozdem TÜİSAG Üyesi

  Burası bir paylaşım platformu. Yani olanları paylaşma yeri. Buradaki insanlar da belli bir zeka ve eğitim seviyesine sahip. Yönlenip yönlenmeyeceklerine karar verebilecek kapasitede. Tekrar ediyorum olanları paylaşıyorum. Sen yönleniyorsan bu senin problemin.

   
 5. aysun aysun

  aysun aysun TÜİSAG Üyesi

  Arkadaşlar kurstan bilgi vermiyorlar 21 aralık sınavı c sınıfı uzmanlık kazandm ücreti istediğim zaman yatıra bilirmiyım kısıtlama yok değil mi?

     

   
 6. FuEGo

  FuEGo TÜİSAG Üyesi

  Hayır yok istediğiniz zaman yatırabilirsiniz. Yatırdıktan sonra en fazla 5 iş günü içinde isg katipten sertifika numarınızı alabilirsiniz.

   
 7. sıpaydi

  sıpaydi TÜİSAG Üyesi

  evet bende 21 aralık sınavında c kazandım. bugun kursu aradım işe gireceğimi söyledim malum sertifika numarası lazım . Kurstan parayı yatırmamı birkaç gün içinde numaramın çıkacağını şimdilik herhangi bir belge göndermemin gerekmediğini söylediler kısacası paranı yatır birkaç gün bekle dediler bende 413 lira yatırdım.
   
 8. okngndzr

  okngndzr TÜİSAG Üyesi

  Arkadaşlar başta herkese başarılar diliyorum.Bende C sınıfı uzmanlığını aldım.Parayı pazartesi yatırdım.Ertesi gün isg-katipten sertifika numarasını öğrendim.İş başvurularında sadece bu numara yeterli midir?Bilgi verirseniz çok sevinirim.   
 9. AliLNCY

  AliLNCY TÜİSAG Üyesi

  Mehmet Bey bence siz nevzatozun yazısını dikkatli okuyun. Yükseltmeye gir-me-ye-ce-ğim diyor.

  Bende kursu aradım bekleyin dediler.

     

   
 10. Orhan AKSOY

  Orhan AKSOY TÜİSAG Üyesi

  arkadaşlar çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığının ziraat bankası kurumsal tahsilat hesabına 413 lira yatırmanız gerekiyor. yatırırken tc numaranızı vermeniz gerekiyor. zaten sınavı geçmişseniz orda bilgileriniz çıkıyor.   
 11. igu_mehmet

  igu_mehmet TÜİSAG Üyesi

  Haklısınız Ali Bey, girmiyeceğim sözcüğünü gireceğim diye okumuşum. Neyse ki hatalı bir yönlendirme de yapmış sayılmayız sonuçta. Mevcut süreç içerisinde yükseltmeyeceklerde yatırdılar, yükseltmeyenlerde yatırdılar.   
 12. Merve POLAT

  Merve POLAT TÜİSAG Üyesi

  yükseltme sınavına girmicek olanlar ne yapıcak bzim için birşey desin biri

   
 13. aysun aysun

  aysun aysun TÜİSAG Üyesi

  Teşekkür ederim
   
 14. engineer1981

  engineer1981 TÜİSAG Üyesi

  arkadaşlar bende yükdeltme sınavına girip b sınıfı oldum . Şubattaki sınava girmicem belge ücretinide 24 ocakta yatırdım. Ama isg katipten hala göremiyorum sertifikoanumaramı

   
 15. jaqhenhghar

  jaqhenhghar TÜİSAG Üyesi

  Yükseltme sınavına girmeyeceğim.Perşembe(23.01) günü itibari ile sertifika ücretini yatırdım ama İSG-Katip sistemine e-devlet üzerinden girdiğimde yetkiniz yok diyor.Ne yapmam gerekir?Yardımcı olursanız sevinirim
  Bir de sertifika ücretini gönderdiğim yerin ismi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü olarak geçiyor.Bu doğru mudur?   
 16. serkanbey

  serkanbey TÜİSAG Üyesi

  arkadaşım belge ücretini hangi hesaba yatırdın ardından bakanlığa dilekçe felan gönderdinmi

   
 17. serkanbey

  serkanbey TÜİSAG Üyesi

  arkadaşlar aşağıdaki sorularıma bilgileri ile yardımcı olacaklara şimdiden çok teşekkürler ederim

  21 aralık ile b sınıfı oldum
  1-sertifika parasını hangi hesaba yatıracaz kurumsal tahsilat mı döner sermaye mi
  2-ücret yattıktan sonra belgenin teslimi için adres belirterek dilekçe ile talep edecez mi

   
 18. que

  que TÜİSAG Üyesi

  Sn. Üyeler,
  21 aralık sınavında başarılı oldum, belge ücretini yatırdım. İSGKATİP üzerinde numaram da görünüyor. Belgemi Ankara'dan elden teslim alabilir miyim? Bunun için ne yapmam ve nereye gitmem gerekiyor. Yanıtlarınız için şimdiden teşekkür ederim. İyi çalışmalar

   
 19. mehmet1983

  mehmet1983 TÜİSAG Üyesi

  http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=2014belgebasimi

  BELGE BASIMINA İLİŞKİN DUYURU

  İSG-KATİP ‘e kayıtlı İş Güvenliği Uzmanı ve İşyeri Hekimlerinin belgelerinin basılması amacıyla oluşturulmuş bilgi güncelleme ekranı deneme çalışmasından sonra 08 Haziran 2014 tarihi itibariyle kullanıma açılmıştır.


  İSG-KATİP’te, kayıtlı şahsa tanımlı bilgilerden eksik veya hatalı olanların kontrol edilerek 01 TEMMUZ 2014 tarihi mesai bitimine kadar aşağıdaki usuldedüzeltilmesi gerekmektedir.


  Belgelerinin gönderileceği adres bilgileri ile kimlik bilgileri MERNİS üzerinden çekilmektedir. Bu nedenle bilginin hatalı veya yanlış olduğunu düşünen şahıslar http://www.nvi.gov.tr/Sik_Sorulan_Sorular,Sorular.html?pageindex=14 linki üzerinden gerekli işlemleri gerçekleştirdikten sonra İSG-KATİP bilgi güncelleme ekranından adreslerini ve kimlik bilgilerini yeniden sorgulamaları gerekmektedir.  Bilgi güncelleme işlemleri tamamlanan şahısların belgeleri adreslerine gönderilecektir. Bu sürecin yıl sonuna kadar tamamlanması planlanmıştır. İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğüne, süreç tamamlanana kadar belgelerle ilgili müracaat edilmemesi hassasiyetle rica olunur.


  Bugüne kadar yapılan sınavlarda başarılı olmuş ancak belge bedelini henüz yatırmadığı için belgeleri İSG-KATİP’ te tanımlanmamış olan İş Güvenliği Uzmanı ve İşyeri Hekimlerinin belge bedellerini Genel Müdürlüğümüz Kurumsal Tahsilat Hesabına yatırmaları (Döner Sermaye İşletmesi Hesabına yatırmamaları), yukarda bahsedilen açıklamalar doğrultusunda bilgi güncellemelerini yapmaları gerekmektedir.


  Eğitim alınan kurum tarafından Genel Müdürlüğümüze bildirilen meslek bilgileri ile güncelleme ekranına girilen meslek bilgilerinin tutarsız olması durumunda 01/07/2014 tarihinden sonra bu durumda olan kişilere İSG-KATİP üzerinde kendi sayfasında takip edeceği yol ile ilgili açıklama yapılacaktır.


   
 20. Sema Özdal

  Sema Özdal TÜİSAG Üyesi

  bende yatırmamıştım belge parasını şu an yatırmak istedim ama banka kabul etmedi ödeyemedim şimdi ne yapıcam bilmiyorum siz ne yaptınız

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica