Soru 21 Aralık Sınavında Başarılı Olanlar Belge Başvurusunu Nasıl Ve Nereye Yapacaklar

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Hakkında' kısmında mehmet murat aytaç tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. denizduru

  denizduru TÜİSAG Üyesi  18 mayısta C sınavını kazanmıştım (kursa giderek) sınıf yükseltmeye de kendim hazırlandım İSGFRM formunda hazırlanan bilgileri okuyarak kendi birikimlerimden yola çıkarak kazandım ,birazda şans benden yanaydı sanırım :)


   
  Yasin Aktar bu yazıya teşekkür etti.
 2. nevzatoz

  nevzatoz TÜİSAG Üyesi  bende c sınıfı belgeyi almaya hak kazandım ve B veya A belgesi almak için sınava girmicem.Duyuru net değil,gittiğim kursu aradım''acele etmeyin sizin için ayrı bir duyuru yapılacak'' dendi. Bakanlığı aradım(alo 170)'' evet ayın 20 sine kadar yatıracaksınız'' dediler.Şimdi arada kaldım,malum devlete para yatırırsan geri almak için burnundan getiriyolar,yok dilekçeydi yok görüşülecekti birsürü cart! curt!.
  bilgisi olan var mı? kestane kebap acele cevap :)

  bende c sınıfı belgeyi almaya hak kazandım ve B veya A belgesi almak için sınava girmicem.Duyuru net değil,gittiğim kursu aradım''acele etmeyin sizin için ayrı bir duyuru yapılacak'' dendi. Bakanlığı aradım(alo 170)'' evet ayın 20 sine kadar yatıracaksınız'' dediler.Şimdi arada kaldım,malum devlete para yatırırsan geri almak için burnundan getiriyolar,yok dilekçeydi yok görüşülecekti birsürü cart! curt!.
  bilgisi olan var mı? kestane kebap acele cevap :)


   
 3. Ayça KOSOVA

  Ayça KOSOVA TÜİSAG Üyesi

  parayı yatırman hiç bir sorun arz etmez. Önemli olan dekontu kaybetme ;) ne kadar geç yatırırsan o kadar geç tanımlanırsın sisteme

     

   
 4. igu_mehmet

  igu_mehmet TÜİSAG Üyesi


  Bence kurs aldığınız kurumduyuruyu anlamamış. Duyuru metninde tm da 2. madde sizin durumunuz için. 20 ocak (önümüzdeki pazartesi) saat 23.59 a kadar 413 tl setifika ücretini yatırmadığınız takdirde yükseltme sınavına giremeyeceğiniz net bir şekilde ortada. Ben de C yi geçtim. 23 Şubattaki yükseltme sınavına A sınıfı için gireceğim. Kurs yerimi de aradım emin olmak için ordan da aynı duyumu aldım. Pazartesi günü sertifika ücretimi yatırıcam. Biri sizin o kurs yerinizi acilen bilgilendirmeli. İnsanları yanlış yönlendiriyolarsa çok sıkıntı oluşur..


  Bir de şu yönden düşünün: Farz edin kurs yeriniz haklı. Parayı 20 sine kadar yatırmakla kaybedlicek hiç bir şey yok ortada. Çünkü seriti numarası için o para illaki yatacak. O para yatmadan ne yükseltme yapılabilir ne de çalışılabilir.

   
 5. Yasin Aktar

  Yasin Aktar TÜİSAG Üyesi

  Bende denizduru gibi A Sınavı için kursa gitmeden kendim hazırlanarak sınavı geçtim. Kendi daima zor da olmadı.

     

   
 6. Yasin Aktar

  Yasin Aktar TÜİSAG Üyesi

  A sınıfı sertifika ücretini yatirdiktan sonra kursla dekontu gondermek için yeniden görüştüm. Bu sefer biraz daha beklememi bakanlıktan açıklama beklediklerini söylediler.

   
 7. melek_kılıç

  melek_kılıç TÜİSAG Üyesi

  arkadaslar 21 aralık c sınıfı isg sınavında basarılı olanlar ne zamn belge parasını yatıracaklar duyuru yapılmamıs
   
 8. FuEGo

  FuEGo TÜİSAG Üyesi

  istediğiniz zaman yatırabilirsiniz.   
 9. can genc

  can genc TÜİSAG Üyesi

  170 i ara , durma.

     

   
 10. hkntmr

  hkntmr TÜİSAG Üyesi

  para yatıran arkadaşlar aramızda varsa bir şey soracaktım, belge ücretini ödediğinize bizde kalan banka dekontu 1 mi yoksa 2 adet mi oluyor   
 11. vahit kurtulus

  vahit kurtulus TÜİSAG Üyesi

  1 Adet kalıyor bizde   
 12. FuEGo

  FuEGo TÜİSAG Üyesi

  Arkadaşlar ücreti yatırdıktan sonra birşey daha yapmamız gerekiyor mu bilgisi olan?

   
 13. umutozdem

  umutozdem TÜİSAG Üyesi

  Arkadaşlar
  Aralık sınavında A grubuna girip başarılı oldum. Bugün 413 TL yatırarak, dilekçe ve ekine dekont, nüfuz cüzdan fotokopisi, SGK dökümleri,c sınıfı belge ve sınav sonuç kağıdını bakanlığa gönderdim. Bu işlemi benzer durumdaki arkadaşlar da yaptı. Bilgilerinize
   
 14. murat erçevik

  murat erçevik TÜİSAG Üyesi

  arkadaşlar ben 21 aralıkda A sınıvından başarılı oldum sınav ücretinide bugün yatırdım.yapmam gereken farklı bir işlem var mı yardımınızı rica edebilirmiyim.iyi akşamlar.

   
 15. ATURAN

  ATURAN TÜİSAG Üyesi

  İSGGM tarafından bu konuda bir duyuru yayınlanmadı bekliyoruz, yanlış yönlendirmeyelim...   
 16. serdal vural

  serdal vural TÜİSAG Üyesi

  istediğiniz zaman yatırabiliyorsunuz buket hnm.tabii yükseltme sınavına girmeyecekseniz.

   
  BUKET ASLANOĞLU bu yazıya teşekkür etti.
 17. coldfirexx

  coldfirexx TÜİSAG Üyesi

  A sınıfı için yükselme sınavına girmiş.Bunun için kursa gitmeye gerek yok.

   
 18. Uranyum

  Uranyum TÜİSAG Üyesi

  merhaba ben de parayı yatırmamıştım.bakanlığı aradım.20 si sondu dediler.

   
 19. zeyneb

  zeyneb TÜİSAG Üyesi

  merhaba c sınıfı sertifika almaya hak kazandım.sertifika ücretimide yatırdım ama sertifikamı nasıl alacağımı bilmiyorum gittiğim kurs kapanmış ulaşamıyorum bu durumda ne yapmalıyım bana yardım edebilirmisiniz.

   
 20. umutozdem

  umutozdem TÜİSAG Üyesi

  Yanlış yönlendirilen birşey yok kanımca. Evrakları gönderdikten üç gün sonra, yani bugün İSG-KATİP de A sınıfı uzman olarak görünüyorum. Sadece olanları paylaşıyoruz. Bir yönlendirme sözkonusu değil. Herkese başarılar dilerim...

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica