Duyuru : 2017 Sözleşme Ve Yıllık Faaliyet Raporu

volkan aydın07

Üye
TÜİSAG Üyesi
Biraz bekleyelim malum devlette işler ağır ilerliyor

ayşe fıçıcı

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
2017 yılı faaliyet raporu bildirimini yapan var mı ? Bende hala sayfa görünmüyor. Beklemek mi lazım yoksa bakanlığı mı arasam bilemedim.

Gökhan bey merhaba,

Ben daha bildirim yapmadım ama sistem açık görünüyor. Belkide sizde bir sorun olabilir isterseniz bakalığı arayın

volkan aydın07

Üye
TÜİSAG Üyesi

Gökhan BAHÇEBAŞI

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Bende de ekran aynısı sizin anlaşma yaptığınız yer kıyı tesisi ise ımdg tmgd olmanız gerekmektedir.Ondan veya hala çalışmaları devam ediyor olmasından kaynaklanıyor diye düşünüyorum
Anlaşmalı olduğum yer fabrika. Yani karayolu kapsamında. Bu hafta içerisinde bir düzelme olmazsa bakanlığa mail atacağım.

OĞUZHANN SEVENCAN

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Moderatör tarafında düzenlendi:

Betül Savun

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Ekli dosyayı görüntüle 581

firma tarafından onaylanmama rağmen bu yazı çıkıyor. tesis bünyesinde çalışıyorum. faaliyet rapou girmem için buton gözükmüyor. neden olabilir?
aynı sorunu bende yaşıyorum
2017 faaliyet raporu için mart2018 in sonuna kadar süreniz var.Ancak bende sistem açık değil siz de durum nasıl
'Güvenlik Danışmanının TMFB ataması/görevlendirilmesi yapılmamıştır.' diye bir uyarı çıkıyor..

ayşe fıçıcı

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Gökhan Bey Merhaba,

Bahsetmiş olduğunuz problemin aynısını bende yaşamaktayım. Siz problemi çözebildiniz mi acaba?
Çözebildiyseniz yardımcı olur musunuz?

Merhabalar,

Daha önce sistem üzerinde sözleşme yapmama rağmen sözleşmem iptal olmuştu ve benmde sizin gibi bir ekran gözüküyordu bu genel bir problemdi sanırım iptal olması. Ben tekrar firma ile sözleşme yaptım ve şuan raporu girebiliyorum muhtemelen sizinde aynı şekilde yapmanız gerekebilir.

ayşe fıçıcı

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
sistem.png

volkan aydın07

Üye
TÜİSAG Üyesi
Merhabalar,

Daha önce sistem üzerinde sözleşme yapmama rağmen sözleşmem iptal olmuştu ve benmde sizin gibi bir ekran gözüküyordu bu genel bir problemdi sanırım iptal olması. Ben tekrar firma ile sözleşme yaptım ve şuan raporu girebiliyorum muhtemelen sizinde aynı şekilde yapmanız gerekebilir.
iptal ederiz ancak sonrasında firmaya neden 1 Ocak'ta tmgd ile anlaşma yapmadın diye ceza keserlerse?

ceyda ceyda

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
arkadaşlar benimde sorum aynı. yeni sözleşme yaptık 2016 faaliyet raporu girmemiz gerekiyor mu ? Lütfen acil yardım

kemal kemalkemal

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Benim de aynı şekilde anlaşmam görünmüyor. işin kötü tarafı bakanlığı arıyorum telefona bakan yok!

volkan aydın07

Üye
TÜİSAG Üyesi
arkadaşlar benimde sorum aynı. yeni sözleşme yaptık 2016 faaliyet raporu girmemiz gerekiyor mu ? Lütfen acil yardım
Tmkt Faaliyet Raporu kısmında her yılın raporu en geç sonraki yılın mart in sonuna kadar girilmeli yazıyor.2016 yılını isteseniz de giremezsiniz zamanı geçti.Burda bizim dertimiz 2017 yılına ait faaliyet raporunu girememek ve yaklaşık bir buçuk ay sonra girme süresi sona erecek tabi uzatma yapmazlarsa

Buket GÜLEÇER

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Merhaba aynı şekilde bende de bu ekran çıkıyor sözleşmem mevcut çözüme ulaşan paylaşırsa sevinirim..

serkan sert

Üye
TÜİSAG Üyesi
Geçen yıl ben Bakanlığa sormuştum 2016 yılına ait faaliyet raporunu girmiştim Bilginize
yanlız bu sene özel durum var 2018 yeni kapsamaya girenler mesala akaryakıt istasyonları gibi daha önce sorumlu değillerdi acaba 2017 ait bu akaryakıt istasyonlarında failet raporu girilecek bilgisi olan var mı ?

ceyda ceyda

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
evet arkadaşlar sorumun cevabını buldum. 2017 yılına ait faaliyet raporu giriş yapılacaktır. Geçen yıl bu firmaya danışmanlık hizmeti vermiyor olsanız dahi faaliyet raporu girilecektir. Bilginize.

PNRCKMK

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
evet arkadaşlar sorumun cevabını buldum. 2017 yılına ait faaliyet raporu giriş yapılacaktır. Geçen yıl bu firmaya danışmanlık hizmeti vermiyor olsanız dahi faaliyet raporu girilecektir. Bilginize.
ben 2016 yılı raporunu girmedim, bununla ilgili herhangi bir yaptırım var mı?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.