Soru : 2 Ocak İsg Uzmanları Belge Ücretleri

Tamer Özdemir

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Bence vaktin varsa bir café ye gidip sıcak bir şeyler içebilirsiniz. Malum hava soğuk
İnt.şubesinden kontrol edip bankaya gitmeniz daha isabetli olacaktır. Hatta banka şubesine gitmenize de gerek yok. Hepsini telefondan halledebilirsiniz. Kolay gelsin...

Miray Kral

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
arkadaşlar bize belge verecekler mi diploma gibi :)

Hüseyin Karabul

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
İnt.şubesinden kontrol edip bankaya gitmeniz daha isabetli olacaktır. Hatta banka şubesine gitmenize de gerek yok. Hepsini telefondan halledebilirsiniz. Kolay gelsin...
Ziraatte hesabım olsa dediğiniz gibi yapabilirdim ancak telwfınla nasıl sorgulayabiliriz ki?

Murat KIRBAŞOĞLU

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi

Murat KIRBAŞOĞLU

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
arkadaşlar belge ücreti yatıran varsa buradan bilgilendirme yapabilir mi? Tam olarak ne kadar yatırılması gerekiyor?

ilyas yıldırım10

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
İşyeri Hekimi
belge ücreti ödendikten kaç gün sonra sisteme giriş yapılabiliyor??

ilyas yıldırım10

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
İşyeri Hekimi
tşk ederim hocam peki illaki bankaya mı gitmek gerekiyor

Tamer Özdemir

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar internet şubesinden yatırdım. 413 TL herkese hayırlı olsun

demır seda

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Arkadaslar suan denedim ve yatirdim internetten parami 413 lira

ibrahim yeşilova

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Arkadaşlar benim ismim çıktı internet bankacılığından ödeyelimmi burdan sizce sıkıntı yaşarmıyız yoksa şubedenmi ödeyelim?

demır seda

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Peki şimdi napacaz para yatirdiktan sonra

Miray Kral

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Arkadaşlar benim ismim çıktı internet bankacılığından ödeyelimmi burdan sizce sıkıntı yaşarmıyız yoksa şubedenmi ödeyelim?
İbrahim bey bence biraz bekleyelim daha sonra sıkıntı yaşamamak adına paranın geri dönmesi zaman alır yanlış bir işlem yaparsak gene de siz bilirsiniz tabiki .

Tamer Özdemir

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
İbrahim bey bence biraz bekleyelim daha sonra sıkıntı yaşamamak adına paranın geri dönmesi zaman alır yanlış bir işlem yaparsak gene de siz bilirsiniz tabiki .
Paranız varsa yatırmanızda bir sakınca /sıkıntı olmaz. Dekontun çıktısını aldım.Sertifika türü ve tarihi üzerinde mevcut. İyi günlerde kullanmanız dileklerimle...

Murat KIRBAŞOĞLU

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Arkadaşlar internet şubesinden yatırdım. 413 TL herkese hayırlı olsun
413 TL ise hala zam gelmemiş demektir. Mayıs'ta da belge ücreti aynıydı. Madem zam da yapılmayacaktı niye 2 hafta geciktirdiler de 2 Ocak'a bıraktılar bizi? Anlamakta güçlük çekiyorum bu bakanlığı. o 2 hafta yüzünden A'ya geçişte fiili çalışma süresini tamamlayamayıp sınırdan bir sonraki sınava kalacak olanlar olunca mağduriyetlerinin hesabını kim verecek? Bir bakanlık bu kadar mı kötü yönetilir???

Miray Kral

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
ÇSGB sitesindeki yukarı da linki de paylaşmıştım
  • İlgili hesaba (Ziraat Bankası Kurumsal Tahsilât Hesabına) EFT ve havale yolu ile ödeme yapılması uygun değildir. Bu nedenle EFT ve havale yolu ile ödeme yapılmaması gerekmektedir.

• Kurumsal tahsilât hesabına yatırılması gereken belge ücretinin, farklı bir hesap numarasına yatırılması halinde, İSG-KATİP üzerinden sertifika tanımlaması yapılmayacaktır.
Deniliyor internet bankacılığıyla ilgili olumlu yada olumsuz bir ibare yok varsa siz beni bilgilendirin lütfen buna dayanarak demiştim ve bankalara yapılan ödemeler hatalı olursa paranın dönmesi vakit alıyor bunu düşünerek söylemiştim yanlışlık olmaz diyorsanız buyurun yapın hepimiz aydınlanalım :) teşekkür ederim .

özgür kızılca

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
İşyeri Hekimi
arkadaşlar, cep şubeden nasıl yatırılıyor ve isim kontrolü nasıl yapılıyor acaba yazabilecek varmı?

Tamer Özdemir

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
ÇSGB sitesindeki yukarı da linki de paylaşmıştım
  • İlgili hesaba (Ziraat Bankası Kurumsal Tahsilât Hesabına) EFT ve havale yolu ile ödeme yapılması uygun değildir. Bu nedenle EFT ve havale yolu ile ödeme yapılmaması gerekmektedir.

• Kurumsal tahsilât hesabına yatırılması gereken belge ücretinin, farklı bir hesap numarasına yatırılması halinde, İSG-KATİP üzerinden sertifika tanımlaması yapılmayacaktır.
Deniliyor internet bankacılığıyla ilgili olumlu yada olumsuz bir ibare yok varsa siz beni bilgilendirin lütfen buna dayanarak demiştim ve bankalara yapılan ödemeler hatalı olursa paranın dönmesi vakit alıyor bunu düşünerek söylemiştim yanlışlık olmaz diyorsanız buyurun yapın hepimiz aydınlanalım :) teşekkür ederim .
Banka kayıtlarında kurumsal hesap zaten gözüküyor. Havale yada EFT yapmıyorsunuz. TC niz ilişkilendirilmediyse zaten para yatırmanız mümkün değildir.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.