18 Mayıs 2013 Sınavı Için Sadece Sorulara Çalışarak Sınavı Geçebilirmiyim?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığına Giriş' kısmında benianla tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. benianla

  benianla TÜİSAG Üyesi  Merhaba. Ben bursada yaşıyorum. Bursada Zirve OSGB de eğitim aldım. sınav için zirve OSGB nin 5500 soruluk bir kitabı var. 18 mayıs 2013 sınavı için sadece sorulara çalışarak sınavı geçebilirmiyim? sınav hangi şehirde yapılıyor? ve sınav saati kaçta?Teşekkürler...


   
 2. Kemal Erdal Çelen

  Kemal Erdal Çelen TÜİSAG Üyesi

  sınav Ankarada yapılacak. Söz konusu soruları anlamlandırarak ve takıldığınız yerlerde de konulara eğildiğinizde ortada başarmamanız için neden kalmaz. Kalın Sağlıcakla.

   
 3. İSGezgi

  İSGezgi TÜİSAG Üyesi

  geçersin ben öle geçtim ama soruda A soruluyorsa senin B sinide düşünmen ve ögrenmen lazım bide artık konu özetleri falan gırla etrafta onları oku bi kere soruları çöz bitmiştir.

     

   
 4. Serdal DEMİR

  Serdal DEMİR TÜİSAG Üyesi

  Merhaba, o kadarda kolay değil. 18 Ağustaki sınavda yeni mevzuatta var. Eski kaynak ve sorular yeterli olmayabilir. Bu nedenle bence risk etmeyin ve konu, mevzuaat ağırlıklı çalışın. Zaten sınavı geçtikten sonra o mevzuatlar size hep lazım olacaktır.

   
 5. chemistanbul

  chemistanbul Banned

  klasik sınav mantığının olduğu ülkemizde maalesef acı bir soru bence.
  ben kurs boyunca tüm derslere katıldım.ders sonrası gerekli araştırmalarımı yaptım ve sadece onlin eğitimdeki soruları çözdüm.ve başarılı oldum.
  arkadaşlar derslere gitmeyip yada gidip gerekli özeni göstermeden giren-çıkan kursiyerlerden olup sınava yoğun çekilde çalışıp geçerseniz sonra işe başladığınızın 2. gününde yarım ekmek tavuk döner satan büfede risk analizi varmı diye başlık açarsınız.-lütfen yazılarımı kişisel algılamayın.genele yazıyorum.-
  acizane tavsiyem sınaviçin değil mesleği öğrenebilmek için çalışın.
  saygılarımla.

     

   
 6. ARKADAŞLAR,
  "18 Ağustos 2013 sınavı için soru havuzu" başlıklı konu forumda açılmıştır. 18 Mayıs 2013 sınavı da geride kalmıştır.

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica