Mustafa ULUSOY
Tepki puanı
602

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • ben c sınıfı bi işçi sağlıgı uzmanı olsam ortalama ne kadar maaş alabilirim mustafa bey
  E
  emre121212
  Peki 7.500 tl almak için nelerimiz fazla olmalı 1.500 tl alandan sonuçta aynı mesleği yapmaktayız birimiz 7.500 diğerimiz 1.500 cv miz mi iyi olamsı lazım yoksa şirkeet farkı mı siz ne yorumlarsınız bu duruma
  Mustafa ULUSOY
  Mustafa ULUSOY
  emre bey, 10 tane işletmeye bakarsınız, her birinden 1.000 TL alırsınız, eder 10.000 TL. Bunu yapabilirseniz tabii..
  E
  emre121212
  Anladım mustafa bey teşekkür ederim sağlıcakla kalın
  Mustafa Bey merhaba,Bayındırlık Bakanlığından emekli oldum. Özel bir hastanede göreve başlıycaktım ama atamam yapılamadı(Danıştayın durdurma kararından önce) nace kodumuz 42,43 le başlayan çok tehlikeli sınıfa giriyor. A olmak için sınava gireceğiz ama bizim sınıf belli değil nasıl olacak,beni bilgilendirirseniz sevinirim bizim nace kodumuz resmi olarak ne zaman açıklanacak..şimdiden teşekkür ediyorm. H. Berberoğlu.
  mustafa bey rica etsem bu nace kodu değişikliğinde ne yapılması gerektiğini detaylı bir şekilde anlatabilir msiniz?
  sorumu tam soramadım sanırım tamamen çömezlikten :) inşaat firması max 20 kişi çalıştırıyor daimi olarak c sınıf alacak,maaş min ne kadar olmalı, bir olumsuzluk olursa tamamen avukat parasını düşünüyorum :)
  bi de çok merk ediyorum neden iş yeri hekimlerinin kapsamını genişletmıyolar mesela diş hekımliği eczacılık gibi olan her yerde ve her zaman teknik elemana oluyo....
  Mustafa ULUSOY
  Mustafa ULUSOY
  Onu da genişletecekler. Çalışmalarına dair yönetmelik değişince yani sabit süreler ortadan kalkınca hekimler daha çok yere hizmet verebilecekler. Uzmanlarınki şak diye değişti. İşin içinde TTB olunca onların yönetmelik değişme işi uzadı.
  Adım hamdi mustafa bey günaydınlar..anlıyorum sizi ama hesap yapmıştınız dün saatim 100 tl den 21.700 tl diye ..işte o ücreti osgb ler çıkartıyo çalıştırdığı isg uzmanı üzerinden..ama bireysel o ücretin yarısını bile alamayız..neyse hakkımızda hayırlısı...
  çünkü isg uzmanı olabilecek mesleklerin kapsamı genişletildi ya da genişletilecek..sendikalaşma olmadığından dolayı da fiyatlar dibe inecek ve yine biz alnımızın teri olan hakettiğimiz miktarı istedim..iyi aksamlar..alamıyacagızosgb ler fiyatların düşmesinde en büyük faktör bence...çnkü teklifleri firmalara daha makul gözüküyo... neyse hakkımızda hayırlısı sadece endişelerimi paylasmak istdm..
  Mustafa ULUSOY
  Mustafa ULUSOY
  bir ara isminizi de yazmanızı rica ederek; çok düşük fiyat veren OSGBlerin amacını anlamanızı rica ederim. Sadece köşe kapmaya çalışıyorlar.
  Mustafa ULUSOY
  Mustafa ULUSOY
  Çalıştırdıkları İSG uzmanlarının maaşı, sigorta pirimi, işyeri kira ise kirası, mülk ise amortismanı, sekreteri, çaycısı-temizlikçisi-mutfakçısı, mutfak masrafı, elektrik-su faturası, tlf-adsl giderleri, muhasebeci aylık ödemesi,muhtasarı, ziyaretçi ikramları,seyahatleri,araçların amortismanı, araçların yakıtları, v.b.
  Mustafa ULUSOY
  Mustafa ULUSOY
  420 karekterin üstüne izin verilmediği için parçaladım. Sen birleştirisin.
  merhabalar mustafa bey sohbet yerinden yazamadım cok yavas ikide bir donuyo ..ben bu işi eğer sınavdan gecersem gercek anlamda para ikinci planda olmak kaydıyla gönülden yapmayı düşünüyorum..fakat sizin dediğniz gibi bu iş bu şekilde gitmez yani 10.000 tl 5.000 tl gibi ..
  Mustafa ULUSOY
  Mustafa ULUSOY
  Çok iyi biliyorum, çünkü 600 m2 kapalı alan işyeri olan ve 17 tane personel çalıştıran bir işletmem vardı. Fiyatlar dibe iner diye inanırsanız, İNER. Ama işinizi dosdoğru yaparsanız eğer İLAH gibi olursunuz İLAÇ gibi olursunuz. Kararı siz verin.
  Mustafa ULUSOY
  Mustafa ULUSOY
  Hiç bir zaman ve hiç bir şartta bireysel çalışan bir İSG uzmanından daha uygun fiyata hizmet veremezler. Verirlerse batarlar.
  Mustafa ULUSOY
  Mustafa ULUSOY
  Bu arada ismini de değiştirmeni rica edeceğim.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.