Ziraat Bankası'na Ödeme Yapamıyorum

aynur oruç

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
isg katip sisteminde banakaya bildirim tarihi 25.06.2018, bugün de 26.08.2018 olarak değiştirilmiş. Acaba yatırma şansımız var mı?
Benim de aynı şekilde görünüyor şu an vize işlemi için iki gündür gidiyorum yatıramadım ama tarih değişti olur mu artık bilmiyorum ki

foreverist

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Bu arada şunu belirtmek lazım, benimki yükseltme işi yani sınava girdik ve b sınıfı belgeye yükseltmek istiyorum.
Bunun için bankaya belge ücreti yatırmaya çalışıyorum. Sizin de durum bu şekilde midir.?

nidal

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Benim de aynı şekilde görünüyor şu an vize işlemi için iki gündür gidiyorum yatıramadım ama tarih değişti olur mu artık bilmiyorum ki
Maalesef az önce geldim bankadan. tc mi verdiğimde böyle bir kayıt yok dendi. sanırım sıkıntı hala devam ediyor. Başka yapabilen var mı arkadaşalr?

nidal

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Bu arada şunu belirtmek lazım, benimki yükseltme işi yani sınava girdik ve b sınıfı belgeye yükseltmek istiyorum.
Bunun için bankaya belge ücreti yatırmaya çalışıyorum. Sizin de durum bu şekilde midir.?
zaten bütün ödemeler ziraat bankası tahsilat hesabı belge ve vize işlem ücreti olarak geçiyor. sistemin aynı olması gerekir. Ben yükseltme değil vize başvurusu yapmıştım.

foreverist

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
ne kadar saçma bir durum, alt tarafı basit bir işlem olacak ama mağduriyet yaşanmaya devam ediyor. işin kötüsü yetkililer de telefonlara cevap vermiyorlar.

purchuu

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
i 25.06.2018, bugün de 26.08.2018 olarak değiştirilmiş. Acaba yatırma şansımız var mı?
Maalesef az önce geldim bankadan. tc mi verdiğimde böyle bir kayıt yok dendi. sanırım sıkıntı hala devam ediyor. Başka yapabilen var mı arkadaşalr?

bende dün ve bugün gittim ama ne yazık ki yatıramadım. İnternet bankacılığından da denedim fatura bulanamadı diyor . sanırım hala sistem güncellemesi sürüyor

Erkan FINDIKLI

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Az önce bir facebook grubunda vize ücretinin atm'den yatırılabildiğini öğrendim. Belgelendirme ücretleri de yatırılabiliyor mu diye sordum ama o konuda bilgisi yokmuş kişinin.. Ne kadar zor gelse de çıkıp denemeye gidiyorum..

Erkan FINDIKLI

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Denedim ve oldu :) İşlem sırası şöyle; Ödemeler- Fatura Ödeme- Diğer Faturalar- İSGÜM Ödemeleri..

Ekli dosyalar

• 20180626_223349.jpg
    20180626_223349.jpg
    2.2 MB · Görüntüleme: 69

Gamze

TÜİSAG Yönetim Yardımcısı
Yönetim Yard.
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
internet bankacılığında görünmüyor ama dimi?
İSG katipten kontrol ettim, bankaya ödeme yapabileceğim bildirilmiş.
Ben internet bankacılığından aradım aradım bulamadım. Kardeşim Ziraat Bankasında çalışıyor. Ona söyledim, o internetten bulup ödemiş. Vize ücreti 119,18 TL.

nidal

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
arkadaşlar bende ödemeyi yaptım. 118 tl ücret alındı benden de. sistem açılmış.

Erkan FINDIKLI

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
ben de ödemeyi yaptım ama sisteme hala işlenmedi İSG KATİP'te görünmüyor sizin de öyle mi
Sistemde hemen gözükmez. Normalde 2-3 günde gözüküyordu ama son 1-2 gündür ALO 170 ile görüşen arkadaşlar "10 gün içinde" aktif olacağı cevabını almışlar.

Mehmet Gençoğlu

TÜİSAG Çalışma Birimi
Moderatör
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Arkadaşlar Ziraat Bankası internet bankacılığından ödeme şu adımlarda gerçekleşmekte. Müşteri numaranız ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra;

1- Üst kısımda "İşlem Yap" sekmesine tıklıyoruz.

2- OGS-HGS & Diğer Ödemeler'e tıklayıp açılan pencerede "Diğer Kurumlar"ı seçiyoruz.

3- "Kurum Seç" sekmesinden " ÇSGB İSGGM BELGE ÜCRETLERİ TAHSİLATI" nı seçip TC Kimlik Numaramızı girerek ödeme işlemini gerçekleştiriyoruz.

nidal

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Arkadaşlar benim vizem onaylandı bugün itibariyle, sertifikam da aktif görünüyor. Ancak vize dönemi ve yükselmem aynı döneme denk geldi ve sınavla B sınıfına da yükseldiğim için onun da ücretini yatırmıştım. sanırım yükselmeler daha sisteme yansımadı. Bilgisi olan varmı?

Erkan FINDIKLI

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Arkadaşlar benim vizem onaylandı bugün itibariyle, sertifikam da aktif görünüyor. Ancak vize dönemi ve yükselmem aynı döneme denk geldi ve sınavla B sınıfına da yükseldiğim için onun da ücretini yatırmıştım. sanırım yükselmeler daha sisteme yansımadı. Bilgisi olan varmı?
Yükselmeler yansımadı henüz. Yani en azından yansıdığını duymadım şu ana kadar kimseden..

Erkan FINDIKLI

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Sertifikalar çıkmış arkadaşlar. Bilginize..

Erkan FINDIKLI

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Benim sertifika görünmüyor. İsgkatip’ten sertifikalar kısmından bakıyoruz değil mi?
Doğrudur sertifikalardan bakıyorsunuz. Benim B sınıfıydı bu arada, aynı durumdaki 2 arkadaşımın da aktif oldu bu akşam. Sınıfınız farklıysa belki onunla alakalıdır..

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.