Yıllık Plan Örneği

TOLGA ÇÖMEZ

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Merhabalar,

Yıllık plan hazırlarken herhangi bir standart var mıdır? Elinde yıllık plan örneği olan arkadaşlarımız paylaşabilirler mi? Herkese başarılar.

cenk erkin

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Hayırlı olsun TMGDK kuruluş genelgesi yayınlanmış ve hizmete girmiş bulunmakta.Bakanlık TMGDK kurmayı baya zorlaştırmış maddeler incelenirse. 1/1/2018 yuzde 90 yürürlüğe girecek ertelenme şansı artık baya düşük bir ihtimal artık. TMGDK kurmak bu kadar zorlaştırldıysa artık 200 tl 500 tl hizmet verebilecek ve sorumluluğun altına girecek TMGD nin vay haline derim...3 yıllık TMGD lere bu şekille talih kuşu kondu 2014 yılında sertifikası olan var mı acaba sayı ne kadar?

Enes SUNGUR

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Diğer
Hayırlı olsun TMGDK kuruluş genelgesi yayınlanmış ve hizmete girmiş bulunmakta.Bakanlık TMGDK kurmayı baya zorlaştırmış maddeler incelenirse. 1/1/2018 yuzde 90 yürürlüğe girecek ertelenme şansı artık baya düşük bir ihtimal artık. TMGDK kurmak bu kadar zorlaştırldıysa artık 200 tl 500 tl hizmet verebilecek ve sorumluluğun altına girecek TMGD nin vay haline derim...3 yıllık TMGD lere bu şekille talih kuşu kondu 2014 yılında sertifikası olan var mı acaba sayı ne kadar?

3 yıllık TMGD deneyimi olan biri var mı ki ? varsa da muhtemelen bakanlık personeli içinde birileridir. bugun yönetmeliğe baktım ciddi manada zorlaştırmışlar TMGDK kurma işini, Samsun'da kurmayı düşünüyoruz TMGDK'yı ilgilenen arkadaşlara duyurulur.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Murat KAÇAR1

Üye
TÜİSAG Üyesi
2015 ekimde aldım , kasımda ise girdim. Hala calisiyorum. Mevzuatı dikkatlice tane tane okursak bütün cevaplar orada. 250 - 300 lira taklifle bu işi yapacaklar hiç yapmasın. Yarın öbürgün ölümlü bir kazada özgürlükleri de gider vesselam.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.