Yeni Sks-6 Sürümü Hastaneler İçin Risk Değerlendirmesi

SEVGİ PEKER

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Diğer
Merhabalar hastanelerde sağlıkta kalite çalışmaları kapsamında SKS-6 sürümü yayınlandı ve orada şöyle bir ibare var. .........Risk yönetimi, çalışanlar ile hasta, hasta yakını ve ziyaretçilere yönelik asgari aşağıdaki süreçler kapsamında ele alınmalıdır:-Tıbbi süreçler- İdari süreçler- Finansal süreçler -Teknik süreçler- Tesis güvenliği -Çevre güvenliği o Paydaşlarla iletişim.............bununla ilgili elinde örnek olan var mı_

selami öztürk

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Merhabalar hastanelerde sağlıkta kalite çalışmaları kapsamında SKS-6 sürümü yayınlandı ve orada şöyle bir ibare var. .........Risk yönetimi, çalışanlar ile hasta, hasta yakını ve ziyaretçilere yönelik asgari aşağıdaki süreçler kapsamında ele alınmalıdır:-Tıbbi süreçler- İdari süreçler- Finansal süreçler -Teknik süreçler- Tesis güvenliği -Çevre güvenliği o Paydaşlarla iletişim.............bununla ilgili elinde örnek olan v

selami öztürk

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Merhaba ben de devlet hastanesinde çalışıyorum bahsettikleriniz bende mevcut slmztrk_2010@***** adresine mail atarsanız dönüş yaparım benim de eksik kaldığım noktalar var yardımlaşabiliriz.