Soru : Yeni Mezun Oldum, Yardım Edin Lütfen.

emirhanbozan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Açıköğretim 2 yıllık İsg mezunuyum sertifika için sınava giricem fakat bir kaç sorum var lütfen yardımcı olun.

Açıköğretim okuduğum için İsg hakkında çok fazla detay bilgiye sahip değilim. Diyelim ki C uzmanı oldum ve bir firmada işe başladım, işe gittiğimde ne yapıcam, hangi forumları nereden bulucam, nasıl doldurucam vs bunların hiç birini bilmiyorum.

En önemlisi de, çok ufak bir konuşma bozukluğun var, yani kekemelik değil duraksama var fakat bu çok düşük seviyede, sizce bir sorun olurmu ?

Lütfen yardımcı olun.

suleyman31

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Açıköğretim 2 yıllık İsg mezunuyum sertifika için sınava giricem fakat bir kaç sorum var lütfen yardımcı olun.

Açıköğretim okuduğum için İsg hakkında çok fazla detay bilgiye sahip değilim. Diyelim ki C uzmanı oldum ve bir firmada işe başladım, işe gittiğimde ne yapıcam, hangi forumları nereden bulucam, nasıl doldurucam vs bunların hiç birini bilmiyorum.

En önemlisi de, çok ufak bir konuşma bozukluğun var, yani kekemelik değil duraksama var fakat bu çok düşük seviyede, sizce bir sorun olurmu ?

Lütfen yardımcı olun.
İşe başladığın firma da mevcut iş güvenliği uzmanları olacaktır, kendileri ile evrak ve saha tecrübeleri kazanacağını düşünüyorum. İlk tecrübe olmandan kaynaklı yardımcı olacaklardır. kekemelik ve duraksama durumunu işinle bağdaştır. kesinlikle sorun olmayacaktır. başarmak için herşeyin daha da üzerine git. Başarılar

ibrahim başer

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
telaşe etmene gerek yok. bu yolda yanlız degilsin senin gibi birçok insan var. olayı akışına bırak uyanık davran etrafındakilerden faydalanmaya çalış. işler yoluna girecektir.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.