Eğitim-Sunum Türkiye’de Tekstil Sektöründe İsg Çalışma Koşulları, Sorunlar Ve Çözüm Önerileri

Gamze

TÜİSAG Yönetim Yardımcısı
Yönetim Yard.
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
İş Müfettişi Sinan Yavuz tarafından hazırlanan Türkiye’de Tekstil Sektöründe İsg Çalışma Koşulları, Sorunlar Ve Çözüm Önerileri sunumu ekte yer almaktadır.

Ekli dosyalar

• Türkiye’de Tekstil Sektöründe İsg Çalışma Koşulları, Sorunlar Ve Çözüm Önerileri.pdf
    2.1 MB · Görüntüleme: 464

Hanzadem

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
sektör benim sektör olunca haliyle calışmayı bastan sona inceledim.
cok fazla genel gecer yüzeysel ifadelerle sunum sadece .
sektörel hiç bir sorun tahlil edilmemiş.tekstil cok alanlı ve lokomotif bir sektördür.işgücü icin özellikle konfeksiyon alanı can damarıdır. helede kadın işgücüne ilaç sektör heralde.
elyaf,iplik,dokuma,örme,boya apre,baskı,corap,tekstil yan sanayi (daha da artar aslında ama ilk etapta aklıma gelenler ana kolları)gibi alanları var her birinin de kendine ait yapısı vardır.tehlike sınıfları bile aynı degil. iş müfettisi sıfatıyla tekstil ve hazır giyim tehlikeli sınıftadır diye nasıl kestirip atılmış şaşırdım.
çalışma bakanlıgı işleyis olarak degişmeli ve zihniyet devrimi olmalı heralde. cok vasatız.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.