Tmgd Kitap Etiketlemede Yardım

Ediz U.

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
TMGD kitap etiketleme

Son düzenleme:

musa cakır

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Bende ayni sekilde sifirdan etiketleme yapmam lazimm tecrubeli arkadslar yardimm

vijdan kılıç

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
tmgdkampus.com dan alabilirsiniz bende spariş verdim gelecek iyi bir kitaba benziyor ama yeterli bilemicem fakat videolarını aldım çok yetersizdi çok memnun kalmadım gelince kitap yorumu atarım kolay gelsin

Gökhan BAHÇEBAŞI

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Aklınızda kalıcı olması açısından kendiniz bildiğiniz gibi etiketleme yaparsanız daha rahat yaparsınız sınavda

Teoman Çolakoğlu1

Üye
TÜİSAG Üyesi
Akılcı ve akıcı olmasını istiyorsanız etiketlemeyi kendiniz yapın. Kendiniz göre bir sistem uygulayın. Bir başkasının hazırladığı sistemle başarılı olmak zor. Gelecek sınavlarda başarılar.
ADR yönetim sistemi isimli kitabıma ek olarak hazırladığım Tehlikeli Madde Güvenlik Planı sunuma hazır hale gelmiştir. Daha önce kitabı alanlara mail olarak gönderilecektir.

Son düzenleme:

sebahat tekinkaya1

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
El yazısı ile küçük puntolarla etiketleme yapmak mümkün olmadığı için her konunun rengini farklı seçerek bilgisayar ile etiketlerimi yazıp, fotoğraftaki gibi kitaba iliştirdim. Özellikle UN numaralarını etiketleyerek, sınavda UN ararken sayfa çevirme sayısını en aza indirip, zaman kazandım. Mümkün olduğunca da etiketleme sayısını fazlalaştırmış oldum. Tabi çalışırken ve de çantada taşırken de kitabın canına okumuş oldum. Etiketleme çok mühim arkadaşlar. Oldukça zaman kazanıyorsunuz ki bu sınavda zamanı etkin kullanma başarmanın bence %70'i...

Ekli dosyalar

• IMAG0356.jpg
    IMAG0356.jpg
    3.1 MB · Görüntüleme: 338
  • IMAG0357.jpg
    IMAG0357.jpg
    2.6 MB · Görüntüleme: 316
  • 1489353373860963767411.jpg
    1489353373860963767411.jpg
    2.6 MB · Görüntüleme: 318

maviyaz

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Emre yağız eğitim videoları site şimdilik kapalı. Yardımcı olabilcek veya eğitim videosu varsa fikir verebilecek kimse var mı ark lar
Tşk ler şimdiden

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.