Risk Değerlendirmesi Temizlik Firması İçin Hazırlanan Risk Analizi

Risk değerlendirme çalışmasını yeterli buldunuz mu

• Kullanılan toplam oy
    57

Birsen

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Merhabalar ekte temizlik firması için hazırladığım örnek risk analizi mevcuttur. Yorumlarınızı bekliyorum

Yaptığınız risk analizini çok beğendim. Ellerinize sağlık. Sadece MSDS formlarından bahsedilmemiş sanırım. Ben görememiş de olabilirim. Eğer yoksa ondan da bahsedebilirsiniz belki.

İyi çalışmalar.

Mavi Baret İş Güvenliği

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Yaptığınız risk analizini çok beğendim. Ellerinize sağlık. Sadece MSDS formlarından bahsedilmemiş sanırım. Ben görememiş de olabilirim. Eğer yoksa ondan da bahsedebilirsiniz belki.

İyi çalışmalar.

Öncelikle dikkatiniz için çok teşekkür ederim, önemli bir detayı gözden kaçırmışım ( çamaşır suyu vb kimyasallar olduğu kanıksamışlık var sanırım :) )raporu tekrar güncellemem gerekecek çünkü çok önemli bir konuyu atlamışım.

sercan kılıç

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
gayet başarılı gözküyor.. ellerinize sağlık

uzmankemal

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
merhaba benım calıstıgım taşaron şirket temizlık ve bakım hizmeti verıyor personel olarak bunu orada kulanma sansım varmı ....

Nuran20d

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Merhabalar ekte temizlik firması için hazırladığım örnek risk analizi mevcuttur. Yorumlarınızı bekliyorum

Çok güzel bir risk değerlendirmesi tebrikler. Benim mi gözünden kaçtı bilemiyorum ama yıllık eğitim programı da hazırlanması gerekiyor. Eğitimin konusu, hangi tarihte düzenleneceği, amacını belirten bir program.

I

izmir35

Guest
Merhaba,

Güzel ve detaylı bir çalışma olmuş ama bazı eksiklikler olduğunu belirtmek isterim. Risk analizinde önlem alındıktan sonra Olasılık değerini 1 yapmanız gerekmektedir ve bir şiddettinde değişmeyeceğini belirtmek isterim. Alınması gereken önlemleri daha detaylı yazmanızda fayda vardır.Yönetmelik maddelerini ekleyebilirsiniz ve sorumlu kişi bölümünüde eklemelisiniz. Yanlış anlamayın sadece görüşlerimi belirtmek istedim.

İyi çalışmalar.

EmekChe

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Elinize sağlık.

Raporun giriş yazısında Risk skoruna denk gelen renklendirmeleri de koymalısınız.Ayrıca genel olarak Yeşil-Sarı-Kırmızı renkler kullanılmakta 5x5 matriste.Önlem alınmayan durumlar da Risk skorları boş kalabilir kanımca.Önlem alınınca yazılabilir.

gatabeyy

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Öncelikle dikkatiniz için çok teşekkür ederim, önemli bir detayı gözden kaçırmışım ( çamaşır suyu vb kimyasallar olduğu kanıksamışlık var sanırım :) )raporu tekrar güncellemem gerekecek çünkü çok önemli bir konuyu atlamışım.

Ellerinize sağlık, çalışmanın son halini de paylaşabilir misiniz?

Ercan Turan 41

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Selamlar,
Detaylı olarak bakmaya fırsatım olmasa da;

- Belirlenen tehlikelerin tespit tarihi,
- Uygunsuzluk durumunda aksiyon sorumlusu,
- Uygunsuzluk için termin tarihi,
- Belirlenen tehlikeler için mevzuat üzerinden referans da gösterebilirsin. Örn: 6331 sayılı İSG kanunu veya ... Yönetmeliği, ... fıkrası gibi.

Geliştirmeye açık yönde gözlemlerimi iletmek isterim,

İyi çalışmalar byee

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.