Soru : Tekstilde Baskı Bölümü İçin Risk Analizi

canan tekin

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
tekstil de baskı bölümü için risk analizi var mıdır?

canan tekin

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
merhabalar,

baskı fabrikası için makinalar;
ahtapot baskı makinası,
flok makinası,
pres kesim,
pres yapıştırma,
konveör baskı,
fikse makinaları için risk analizine ihtiyacım var, yardımcı olabilirseniz çok sevinicem:) şimdiden teşekkür ederim..
cleardot.gif

suatsahinn

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
tekstil de baskı bölümü için risk analizi var mıdır?
Hangi tür baskı için risk değerlendirmesi istiyorsun? Makine veya süreç yazarsan yardımcı olma ihtimalim var.
merhabalar,

baskı fabrikası için makinalar;
ahtapot baskı makinası,
flok makinası,
pres kesim,
pres yapıştırma,
konveör baskı,
fikse makinaları için risk analizine ihtiyacım var, yardımcı olabilirseniz çok sevinicem:) şimdiden teşekkür ederim..
cleardot.gif
Bana mailinizi yollayabilirseniz yarın size elimdeki risk değerlendirmelerden yollayabilirim.

melis tekinturhan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Merhaba bana az ve çok tehlike risk analizi lazım göndere bilir misiniz ?

BAŞAK ÜNVER

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
baskı- boya işleri yapan bir tekstil firmasının yaptığım risk analizi ekte. daha önce bu sektöre bakmadığım için epey zorlandım . geliştirilebilir. Tabii yapılan fabrikaya özel noktaları mevcut. kolay gelsin

Ekli dosyalar

• TEKSTİL BASKI BOYA RİSK ANALİZİ.xls
    2.3 MB · Görüntüleme: 921

Mehmet Gençoğlu

TÜİSAG Çalışma Birimi
Moderatör
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
baskı- boya işleri yapan bir tekstil firmasının yaptığım risk analizi ekte. daha önce bu sektöre bakmadığım için epey zorlandım . geliştirilebilir. Tabii yapılan fabrikaya özel noktaları mevcut. kolay gelsin

Başak Hanım merhaba,
Bende tekstil sektöründe çalışıyorum, gayet güzel ve detaylı bir risk değerlendirmesi olmuş. Ellerinize sağlık.

Tuğçe Tuna

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman Adayı (C)
kolay gelsin ben henüz öğrenciyim ama ödevim için tekstil sektöründe kullanılan bir makinanın risk değerlendirmesine ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz ?

suatsahinn

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
kolay gelsin ben henüz öğrenciyim ama ödevim için tekstil sektöründe kullanılan bir makinanın risk değerlendirmesine ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz ?
hangi makine?

Tuğçe Tuna

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman Adayı (C)
dikiş makinesi olabilir ancak illa ki onun olması gerekmiyor herhangi bir tanesi de olabilir

rüveyda sinan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Ben tekstil baskı sektöründe 8 yıldır çalışıyorum aynı zaman da kend firmam da 4 yıldır da isg Uzmanı olarak görev yapıyorum. Baskı sektörünün tüm kollarına ve makinelerine hakimim elimden geldiğince yardımcı olabilirim

Hakan466

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Diğer
Ben tekstil baskı sektöründe 8 yıldır çalışıyorum aynı zaman da kend firmam da 4 yıldır da isg Uzmanı olarak görev yapıyorum. Baskı sektörünün tüm kollarına ve makinelerine hakimim elimden geldiğince yardımcı olabilirim
Baskı makinelerinde işçi personel olarak çalıştınız sanırım. Bir sorum olacaktı baskı bölümü nasıl bir bölümdür, hangi işlemleri nasıl yapmamız lazım bir de öğrenmesi zor mudur yoksa kolay mı bilgi verirseniz sevinirim ruveyda hanım. Şimdiden teşekkürler.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.