Duyuru : Tarım Sektöründe İsg Açısından Öncül Riskler Ve Çözüm Önerileri Webinarı

Genco

TÜİSAG Çalışma Birimi
Moderatör
Katılım
22 May 2012
Mesajlar
392
Tepki puanı
569
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Değerli İSG-KÂTİP Kullanıcılarımız;Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından “Tarım Sektöründe İş Sağlığı ve Güvenliği Açısından Öncül Riskler ve Çözüm Önerileri" başlıklı webinar gerçekleştirilecektir.

Genel Müdürlüğümüz tarafından yapılan ihtiyaç analizleri doğrultusunda webinarda tarım sektöründeki mekanik ve kimyasal riskler, dijitalleşmenin önemi, önleyici yaklaşımlar, acil durumlara müdahale ve pestisit maruziyetinde biyoizlemin önemi gibi konu başlıkları özelinde bilgilendirmeler yapılacaktır.

Gerçekleştirilecek webinar doğrultusunda tarım sektöründe görev yapan başta iş sağlığı ve güvenliği profesyonellerinin, tarım danışmanlarının/tarım yayımcılarının ve ilgili diğer tüm tarafların bilgi birikiminin artırılması hedeflenmektedir.

Detaylı program ekteki afişte yer almaktadır.Webinara aşağıda yer alan link üzerinden ve de aynı zamanda Genel Müdürlüğümüz Youtube kanalı canlı yayın üzerinden ulaşabilirsiniz.Seminer Tarihi ve Saati: 1 Aralık 2021, Saat:10:00Webinar Linki:

https://us06web.zoom.us/j/89876105408?pwd=MUcycmFvRFZyYlZWYS81MzlRQTQwQT09#successYoutube Linki:

(https://www.youtube.com/c/isggmmedya)
Katkılarınızdan dolayı teşekkür eder, sağlıklı ve güvenli günler dileriz.

Kaynak: İsgkatip
 
Üst
!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.