Bilgilendirme " Tarım Bakanlığı'ndan Iş Sağlığı Ve Güvenliği Genelgesi " Yayinlandi

Konu, 'Güncel Duyurular' kısmında Halit Çiçek tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Halit Çiçek

  Halit Çiçek TÜİSAG Üyesi  iş güvenliği.jpg


   
 2. Halit Çiçek

  Halit Çiçek TÜİSAG Üyesi

 3. Hakan ERDOĞAN

  Hakan ERDOĞAN TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

  1 yıl önce kaleme alınmış.tarım bakalığı halletmiştir işi.saedece yazıyla olmaz bu işler...bence şu an kamudaki igu arkadaların bununla ilgili görevlendirlemsi gerekir.bu arkdaşlarımızın da yeterli olmaycağını değerlendiriyorum.o yüzden kpss ile igu alınmalıdır.

     

   
 4. AKIN ÇOBN

  AKIN ÇOBN TÜİSAG Üyesi

  kurumlar, ya kendi içinden ya da OSGB diyor.. OSGB kapanmaz sanırım bu gidişle...

   
 5. Acemi

  Acemi TÜİSAG Üyesi

  Böyle bir yol gösterici yazının kamuda hazırlanmış olmasını önemsiyorum.Ancak yazı kimin tarafından kaleme alınmış ise keşke ÇSGBakanlığındanda görüş sorulsaymış diye düşünüyorum çünkü daha birinci maddede bir den çok yanlış yapılmış ve gösterilen kanun maddeleri ile kesinlikle örtüşmediğini düşünüyorum.

     

   
 6. Acemi

  Acemi TÜİSAG Üyesi

  Mesele kapanma açılma meselesi olmamalı kamuda da güvenlik kültürünü etkin kılmak olmalı ve gerçekten orada çalışan orayı tanıyan uzmanlardan yararlanmanın önü bu şekilde talimatlı yazılarla kapatılmamalı.....

   
 7. Gülali

  Gülali TÜİSAG Üyesi

  Çok ilginç gerçekten bu yazının düzeltilmesi gerekir bence
   
 8. Gülali

  Gülali TÜİSAG Üyesi

  Kpss ile uzman alımı konusu çok gerçekci gelmiyor ülkemiz için yeni olan bu konuda yeterlilik tesbiti sınavla ölçülemez. özel ve kamuda çalışan arkadaşların tümünün yetişmesi gerekiyor bunun içinde işi üstlenmeleri ve sorumluluk almaları gerekiyor ancak özelde çalışan arkadaşların kamuda çalışanları ekmek paylaşması noktasında değerlendirmek ve meslekten uzak tutma çabalarından vazgeçmesi bazı arkadaşlarında meslek noktasında tavır alıp fiilen çalışanları aşağılamaktan vazgeçmeleri gerekiyor.   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica