Tahliye Planı, Toplanma Alanı, Acil Durum Talimatları

Hüseyin Çitçi

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Katılım
14 Ocak 2015
Mesajlar
216
Tepki puanı
417
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
İş Veren
İnşallah faydalı olur
Tahliye Planı, Toplanma Alanı, Acil Durum Talimatları gerek içerik gerek çeşitlilik ile önemli, ziyaretçi, müşteri ve çalışanların bilgilendirilmesi esasına göre hazırlanması gereken çalışmalardır.
Bu çeşitliliğin dahilinde asılacak yerler ve alan genişliği çoğu zaman problem olmaktadır. TV Monitör birçok kurum tarafından kullanılmaktadır.
1-2 dakika süreli altta yer alan modülleri MP4 formatında istediğiniz büyüklükte bilgi paylaşımına açmanız mümkün olmaktadır. Kurum dahilinde PC, laptop, tablet ve cep telefonları üzerinden kullanılmaları da mümkündür.

30 Saniyelik Görüntü Dosyalarıdır. Bağlantı hızınıza göre yükleme zaman alabilir. Videoların orijinalleri 1080p 30Fps 6Mbit MP4 format dosyalardır, modüller 1 ila 2 dakikalık sürelere sahiptir.
içerikler kurumun özelliklerine göre ADP, tahliye planı, önleyici ve sınırlandırıcı talimatlar ve müdahale prosedürlerine entegre hazırlanmaktadır.
Bağımsız video dosyaları olup, kendi sıralamanızı, aralarında duyuru, bilgilendirme ilaveleri yapabilmenize imkan sağlamaktadır.

adp-02-ziyaretci.gif
adp-03-sabotaj.gif
adp-04-bulasici.gif
adp-05-deprem.gif
adp-06-yangin.gif
adp-07-gaz-kacak.gif
adp-13-yaralanma.gif
adp-14-yanik.gif
adp-15-travma.gif
adp-16-zehirlenme.gif
adp-17-elektrik-carpmasi.gif
adp-18-dokulme-sizinti.gif
adp-21-sel-su-baskin.gif
adp-tlm-guvenlik.gif
2021-09-06-animated-tp50-adana-ceyhan-lesaffre-1.gif
adp-tlm-hijyen-giris.gif


Acil Durum ve Yangın Tahliye Planı kapsamında acil durum toplanma alanı video içerik olarak ilave edilerek çalışanlar tarafından daha rahat bilgilendirme hedeflenmiştir.
Bu videolarda temel hedefler, basılı ürünlere göre düşük maliyet, güncelleme ve yenileme maliyeti çok düşük, taşıma fire vb maliyetler yok. istediğiniz kadar büyük ekranlarda, PC tablet ve cep telefonlarında kullanabilirsiniz.
ADP talimat ve prosedürlerindeki çeşitlilik, bilgilerin belirli aralıklarla güncellenmesi, asılabilir yer, baskı maliyeti vb faktörleri düşününce gelecek yatırımların dijital displayler olduğu açıktır.
video içinde video frameleriyle zenginleştirmek hem kolay hemde düşük maliyetlidir.
ADP talimatları dışında, ziyaretçi girişi, üretim bölümü giriş yemekhane girişi vb bazı özel durum ve talimatları içeren veya bandaj nasıl yapılır, yanık tedavisi, göz duşu nasıl ve ne süreyle tatbik edilirden tutun, yangın söndürücü tüp videolarına kadar içerik malzeme fazlasıyla mevcut. Kurum olarak bir program oluşturabilir, talebinize göre çeşitleme düzenlenebilir.
 
Üst
!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.