Stk Olarak Sektör Dernekleri

Halit Yetim

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Katılım
7 Ağu 2015
Mesajlar
3
Tepki puanı
0
Lisans
Gazetecilik
Medeni hal
Evli
Arkadaşlar, öğrenebildiğim kadarı ile halihazırda iki adet sektör ile ilgili derneğimiz mevcut (Birisi İzmir merkezli Tehlikeli Madde Danışmaları ve Eğiticileri Derneği, diğeri ise Gaziantep merkezli TMGD Dayanışma Derneği).
Bu derneklerin faydaları hakkında ne düşünüyorsunuz. Sektörü oluşturanlar olarak, bu derneklerden bir tanesinde kitlesel temsil daha faydalı olmaz mı. Bunun için önerileri tartışıp harekete geçmeli. Aksi taktirde bireysel çabalar yalnızca havanda su dövmek olacak.
 
Numeko Safety İş Güvenliği Ekipmanları

yasarcan

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Katılım
16 May 2015
Mesajlar
133
Tepki puanı
82
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
hiçbir faydası yok.
meslek odalarının bile mühendislere faydası tartışılırken dernek oluşturmak hele derneğin oda ya dönüşmesini hayal etmek.. göz boyamaktan ibaret..
 

Halit Yetim

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Katılım
7 Ağu 2015
Mesajlar
3
Tepki puanı
0
Lisans
Gazetecilik
Medeni hal
Evli
Derneklerin Oda'ya dönme imkanı, öğrendiğime göre 2013 yılından itibaren yasal olarak imkansız ( yeni oda kuruluşu kanunen durdurulmuş). Ancak bu sektörün adam olması için bireysel çabaların yanındâ bir şekilde baskı grubu oluşturabilmemiz gerekli aksi halde sesler çok cılız kalıyor
 
Üst

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.