Sizce Hangisi?? | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Sizce Hangisi??

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında turanmst tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. turanmst

  turanmst TÜİSAG Üyesi  merhaba arkdaslar ben yeni uzmanlık belgemi aldım ve bir kac yerele görüştüm en iyi teklifi veren yer tahmın edilebileceği gibi direk sorumluluk verip fabrikaya gönderiyor, baska bir yer ise bıraz benım yanımda durursun sonra fabrikaları üzerine alırsın diyor sizce 1. teklif mi mantıklı 2. teklif mi ben karar veremedim :(


   
 2. Onur Gül

  Onur Gül TÜİSAG Üyesi

  İki yerle de siz görüştüğünüz için haklarında sizden daha iyi kanaat getiremeyiz.O yüzden ben olsaydım diye söze başlamakta fayda görüyorum.

  Öncelikle hangisi size göre daha güvenilir? Hangisi işini tam manasıyla düzgün bir biçimde yapmaya çalışıyor? Bu soruların yanıtlarına göre kıyaslama yapmalısınız ilk etapta.Sonuç olarak iyi günde herkes birbirinin yanıda olur.Fakat sıkıntılı bir durumda ne olacağını kestiremeyiz.

  Ücret bir kıyas konusudur.Doğru.Ne civarda ücretlerden bahsettiğinizi bilmediğimden yine afaki olarak yorum yapacağım.Eğer ki aralarında atla deve bir fark yok ise kesinlikle bana güven veren, bu işi olabilecek en doğru şekilde yapmama imkan sağlayacak yeri seçerdim.Diğerine göre daha düşük ücret teklif etse bile.

  Size şimdiden hayırlı olsun.

   
 3. Onur Gül

  Onur Gül TÜİSAG Üyesi

  Flood yapmış oalcağım ama forum yöneticileri kusura bakmasın.Mesaj denetim sürecindeyken düzeltme yapılamıyor çünki.

  Ücret konusunda tepki çekmemek adına şunu da belirtmeliyim.Düşük ücret vereni seçebilirdim derken tabiki bu ücretin makul bir değerde olması lazım.Demem o ki kendi adıma kafamda ki taban ücretin altına inmem.

     

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica