Sınavlara Hazırlık

bilgehan ova

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Sınavlara hazırlanan arkadaşlardan bir konuda yardım talep ediyorum. sınavlara hazırlanırken elinizde ne tür kaynaklar var ? basılı kitaplardan tavsiye edebileceğiniz kitaplar var mı ? bu sınava çalışan ve bu sınavları geçen arkadaşlar ellerindeki kaynakları bizimle paylaşırlarsa biz de onlara dua etmiş oluruz

gülşah ylmz

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
benım gıttıgım kursun kıtabı var ama hıc huzel degıl benm calıstıgım yerdekı uzmanım bana dedıgı tek sey gecmıs soruları cozeceksın bol bol dedı bende oyle yapıyorum ve gercekten etkılı oluyor bılmedıgın soruyu kıtaptan bak dedı oyle yapıyorum ben sende oyle yap

bilgehan ova

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
benım gıttıgım kursun kıtabı var ama hıc huzel degıl benm calıstıgım yerdekı uzmanım bana dedıgı tek sey gecmıs soruları cozeceksın bol bol dedı bende oyle yapıyorum ve gercekten etkılı oluyor bılmedıgın soruyu kıtaptan bak dedı oyle yapıyorum ben sende oyle yap

teşekkür ederim. güncel soruları güvenilir olarak hangi kaynaklardan elde edebiliriz bakanlığın sitesi vs bunlar güncel midir

gülşah ylmz

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
teşekkür ederim. güncel soruları güvenilir olarak hangi kaynaklardan elde edebiliriz bakanlığın sitesi vs bunlar güncel midir
bakanlığın sitesi en guncel sıte dıgerlerıne pek guvenmenı tavsıye etmem

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.