Sınavlara Hazırlık

Konu, 'Sınavlar İle İlgili Duyurular' kısmında bilgehan ova tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. bilgehan ova

bilgehan ova TÜİSAG Üyesi

Sınavlara hazırlanan arkadaşlardan bir konuda yardım talep ediyorum. sınavlara hazırlanırken elinizde ne tür kaynaklar var ? basılı kitaplardan tavsiye edebileceğiniz kitaplar var mı ? bu sınava çalışan ve bu sınavları geçen arkadaşlar ellerindeki kaynakları bizimle paylaşırlarsa biz de onlara dua etmiş oluruz

2. gülşah ylmz

gülşah ylmz TÜİSAG Üyesi

benım gıttıgım kursun kıtabı var ama hıc huzel degıl benm calıstıgım yerdekı uzmanım bana dedıgı tek sey gecmıs soruları cozeceksın bol bol dedı bende oyle yapıyorum ve gercekten etkılı oluyor bılmedıgın soruyu kıtaptan bak dedı oyle yapıyorum ben sende oyle yap
    benım gıttıgım kursun kıtabı var ama hıc huzel degıl benm calıstıgım yerdekı uzmanım bana dedıgı tek sey gecmıs soruları cozeceksın bol bol dedı bende oyle yapıyorum ve gercekten etkılı oluyor bılmedıgın soruyu kıtaptan bak dedı oyle yapıyorum ben sende oyle yap

bilgehan ova bu yazıya teşekkür etti.
  3. bilgehan ova

bilgehan ova TÜİSAG Üyesi

teşekkür ederim. güncel soruları güvenilir olarak hangi kaynaklardan elde edebiliriz bakanlığın sitesi vs bunlar güncel midir

4. gülşah ylmz

gülşah ylmz TÜİSAG Üyesi

bakanlığın sitesi en guncel sıte dıgerlerıne pek guvenmenı tavsıye etmem

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica