Sinavda Basarili Olanlar Sertifika İcin Nasil Bir Yol İzlemeli?

Orhan Demir1

Üye
TÜİSAG Üyesi
Aslı gibidir olması için kuruma aslını ibraz ederek, kurumun aslı gibidir kaşesinin olması demektir. Bu söylediğiniz. Eğer kastınız noterden daha önce çıkarttığınız onaylı belgeyi aslı gibidir yaptırılıp gönderilmesiyse o da olur zaten noter onaylı demektir. Önemli olan fotokopi olmaması hiçbir şekilde.
Evet mezun olurken okulda asli gibidir yazan fotokopiyi de almistik

ümıt begen

Üye
TÜİSAG Üyesi
[QUOkardeş.nem Zenger, post: 2155, member: 2478"]Merhaba arkadaşlar. 3 ekim sınavını geçip tmgd olmaya hak kazandım. Fakat kursumdan aldığım bilgiler ve kendi araştırmalarım sonucunda gördüm ki şuan tmgd olarak çalışmak çok mümkün değil. 2018 yılında bazı alanların muafiyeti kalktıktan sonra sertifikalarımız anlamlı olacak gibi görünüyor. Bilindiği üzere bu sertifikaların 5 yıl geçerlilik süresi var. Benim sorum şu; sertifikayı şimdi değil de örneğin 2 yıl sonra aktif hale getirdiğimizde 5 yıllık süre o zaman mı devreye giriyor yoksa geçerlilik süresi başladı mı? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.[/QUOTE]
Yok kardes

İlknur yasavul

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
sanırım noter onaylı olması gerekiyor diplomanın
Yangın sertifikanızın ve diplomanızın noter onayı olacak zaten noter aslını size veriyor fotokopisinide veriyor fotokopileri yollamalısınız

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.