Sınava Girebilir Miyim ? - Geçersiz C Sınıfı Belgesi - | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Sınava Girebilir Miyim ? - Geçersiz C Sınıfı Belgesi -

Konu, 'Güncel Duyurular, Tartışmalar, Forum Hakkında' kısmında Deniz İ. tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Deniz İ.

Deniz İ. TÜİSAG Üyesi

Merhabalar,

C sınıfı uzmanlık belgesine sahiptim ancak vize yenileme yapmadığımdan geçersiz duruma düşmüş. Ayrıca İSG Yüksek lisans mezunuyum.

Birkaç defa B sınıfı sınavına girdim ancak kazanamadım. Bende Aralık ayında bir daha girmek istedim ancak isgkatip sınav başvuru ekranından ancak ekteki ekrana ulaşabiliyorum ama buradan da başvuru yapamıyorum (açıklamalar uymuyor.)

Ne yapmam gerekiyor ?

Ekli Dosyalar:

2. Pelin ATAY

Pelin ATAY TÜİSAG Üyesi

Merhaba, bence öncelikle vize yenileme işlemi yapmalısınız.

3. Deniz İ.

Deniz İ. TÜİSAG Üyesi

Bakanlığa ulaşmaya çalışıyorum ama telefonlara cevap veren yok. Sınava girme durumu için uygundur demesi kafamı karıştırdı.

4. Yeliz Çelik

Yeliz Çelik TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

sanırım sınav başvuruları başlamadığı için farklı şeyler gözüküyor
    ben de mayıs sınavına girdim ancak başarılı olamadım.
    bende de bunlar haricinde bir şey çıkmıyor.

upload_2018-9-10_9-5-2.png

Ekli Dosyalar:

5. mrll89

mrll89 TÜİSAG Üyesi

vize yenilemeyi isg katip üzerinden yapabilirsiniz

6. Deniz İ.

Deniz İ. TÜİSAG Üyesi

Acaba ne zaman başlar sınav başvuruları ? ÖSYM takvimine baktım ancak herhangi bir bilgi bulamadım.

Vize yenileme işlemine girdemen de sanırım direkt B sınıfına girebiliyorum yüksek lisanstan kaynaklı. Sınava girme durumu başarılı / uygun yazıyor.

7. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

ÖSYM'nin web sitesinde sınav başvuru tarihi 1-7 Kasım görünmektedir. Aşağıya ekran görüntüsünü ekliyorum.

Screenshot_3.jpg

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica