Sınav Başvurusu Yapamıyorum | Sayfa 47 | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Sınav Başvurusu Yapamıyorum

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında beşnbirk tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. yamantuna

  yamantuna TÜİSAG Üyesi  sinir hastası olduk yaaa ... hala yokkkk


   
 2. seçkin yurt

  seçkin yurt TÜİSAG Üyesi

  bugün inşallah "sınav başvurusu ya-pa-bi-li-yo-rummm" diye yeni bi konu açarız ;)

   
  uzmancan bu yazıya teşekkür etti.
 3. madencizade

  madencizade TÜİSAG Üyesi

  Hukuki olarak mücadele edilecek ise dilekçe vs ne yapılması gerekiyorsa birlik olalım yapalım. şahsım adına söleyeyim ben varım

     

   
  öznurömer bu yazıya teşekkür etti.
 4. minaako

  minaako TÜİSAG Üyesi

  arkadaşlar bu sınav kesin iptal edilir. hukuk bürosu ile görüştüm bakanlığın sınav ilanına göre haksız olduklarını kabul ettiler ozaman belirtilmesi lazım dediler. Bu hareketleriyle tüm arkadaşları mağdur edecekler ve sınav şu an azınlıkta olan A belgesi sahibi uzmanların istediği gibi iptal olacak rant dünyası bu dünya.. altında başka şeyler aramaya başladım..

   
 5. okhan

  okhan TÜİSAG Üyesi

  Bu sınav iptal edilirse 50 personel altı işletmeler için kanun önümüzdeki dönem için ötelenir. Bu yap boza bu kadar dayanılmaz bırakacam bu işi.

     

   
 6. Emrah ERKEK

  Emrah ERKEK TÜİSAG Üyesi

  Badem bıyıklılar sınava kayıt yaptırırken bir sorun yaşamamıştır. Her işinde bir hile bir yalan dolan olan hükümetin bu işi yapabileceğini ummak sadece bir polyannacılıktı. Grizu patlamasında ölen madencilere "Çok güzel öldüler" diyen bir bakanın yönettiği birimin iş güvenliği ne kadar iyi olur ki?

   
  Agacsakal ve cansediment bu yazıya teşekkür etti.
 7. yasin çetin

  yasin çetin TÜİSAG Üyesi

  Arkadaşlar Türkiye'de iş güvenliği bitmiştir. Bu kadar haksızlığın alavere dalaverenin olduğu bir ortamda işçinin, çalışanın sağlığını bu devlet mi düşünecek? yazıklar olsun bu ülkeyi yönetenlere
   
  Agacsakal bu yazıya teşekkür etti.
 8. yamantuna

  yamantuna TÜİSAG Üyesi

  sınav iptal mi edildi?
   
 9. fatihöztürk

  fatihöztürk TÜİSAG Üyesi

  sınav ücreti yatırmamışsınız veya yatırdığınız ücret sisteme daha aktarılmadı. 35,00 TL sınav ücretini Türkiye Halk Bankası, T.C. Ziraat Bankası veya Türkiye Vakıflar Bankasına Online Kurumsal Tahsilat sistemi ile yatırdıktan sonra başvuru yapabilirsiniz.

  bu neya ya server yok ya sınav harcı bana yükseltme sınavı yalan oldu herhalde.

     

   
 10. Öyküm

  Öyküm TÜİSAG Üyesi

  arkadaşlar dün bakanlıkta bizzat yetkililerle görüşen biri olarak bir takım açıklamalarda bulunmak istiyorum:

  1- borçlanmaları (asker yada doğum) olan arkadaşlar kayıt yaptıramadı; düzeltmeleri kabul etmediler.
  2- bir ay içinde 30 günden fazla prim yatarak 1500 ya da 3000 günü dolduran arkadaşların istedikleri sınıflara başvuruları kabul edilmedi. burada önemli olan konu A'ya başvurup B sınırına takılanlar. SINIF YÜKSELTME SADECE 1 KERELİĞE MAHSUS olduğundan, velev ki "ben B'ye girip bir sınıf yükseliyim nasılsa 2. hakkımda günüm tamamlanır ve A'ya girerim derseniz olmuyormuş, çünkü hakkınızı B'ye yükseltmekten yana kullanmış oluyorsunuz. Dolayısıyla bir sonraki sınavı beklemenin daha mantıklı olduğunu söylediler. ya da işi riske atmayıp B'ye yükselmek için sınava girebilirsiniz. Tamamen tercihe kalmış bir durum.
  3- prim gün sayısıyla ilgili sorunu olup da bir sonraki sınavı beklerken, acaba sınav hakkı ve yönetmelik iptal olur mu diye düşünenler için, bir de sınav durumunu sordum; 2014 ağustos ayına kadar bu hakkın baki olabileceğini söylediler. tabi burası türkiye; iş biraz şansa kalıyor.

  umarım sorularınıza cevap bulabilmişsinizdir.
  Not: sisteme hiç giremeyen 2000 kişinin başvurularının MEB'e iletileceğini söylediler. eğer hiç giriş yapamıyorsanız, bu 2000 kişi içinde olma ihtimaliniz de olabilir. prim gün sayınızdan eminseniz, mutlaka bakanlığa gidin ve soruşturun çünkü hatalarla karşılaşanlar (isim benzerliği , evrak kaybı vb) vardı bakanlıkta, ve sorunları çözüldü. orada bulunanlar bir şekilde yardımcı olmaya çalıştılar, kendileri de durumun hataların farkında. eğer durumunuz bu şekildeyse bakanlığa gidin derim. kolay gelsin   
  uzmancan, yasin çetin, mstf ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
 11. yasin çetin

  yasin çetin TÜİSAG Üyesi

  yarın bakanlığa gidiyorum... bu kadar masraf yaptım bi de 300 tl uçak bileti masrafı yapacam, haram zıkkım olsun kendilerine...   
  öznurömer bu yazıya teşekkür etti.
 12. yamantuna

  yamantuna TÜİSAG Üyesi

  Sisteme girip başvuru yapabilen var mı?

   
 13. beriber

  beriber TÜİSAG Üyesi

  Arkadaşlar,
  Daha önceki günlerde başvuru yapamayıp bugün yani 04.12.2013 günü başvuru yapan arkadaşımız var mı? Eğer varsa lütfen buradan paylaşsın ki son 2 gün içerisinde evrakların akıbetini sorgulama imkanımız olsun düşüncesindeyim. Teşekkürler...
   
 14. Samim GÖK

  Samim GÖK TÜİSAG Üyesi

  Biz bu parayı 35 tl yi alabilirmiyiz yoksa bir bardak su mu içelim......

   
 15. orhan veli

  orhan veli TÜİSAG Üyesi

  sisteme hale kayıt yapılmıyor.   
 16. esquire_x

  esquire_x TÜİSAG Üyesi


  Değerli Meslektaşlarım,

  Bugün gelen bir bilgi üzerine,bu akşam itiariyle 10 bin başvuru sonucu sisteme yüklenmiş ve yarın muhtemelen bir çok kişi sonuclarını görebilecektir.Bilgilerinize sunarız.

  Levent KAVLAK
  İSAG-İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Derneği
  BAŞKAN

   
  uzmancan, yasin çetin ve VEYSELCETIN bu yazıya teşekkür etti.
 17. seçkin yurt

  seçkin yurt TÜİSAG Üyesi

  İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğündekilerle mi konuştunuz?  bugün inşallah "sınav başvurusu ya-pa-bi-li-yo-rummm" diye yeni bi konu açarız ;)

   
 18. First Safety

  First Safety TÜİSAG Üyesi

  Pazartesi gününden beri giriş yapılmayan listeler var yarın düzelecek dediler, hiç bir şeyin düzeldiği yok. Cum a günü son zaten. Şu son 3 gündür giriş yapamayıp (hata mesajından dolayı) da sonradan yapabilen 1 kişi var mı gerçekten öğrenmek istiyorum.

   
 19. Alpertunga

  Alpertunga TÜİSAG Üyesi

  Hala giriş yapamıyorum. Bu sınav , 5000 günümle eksiksiz evrağımla bana yalan oldu galiba. Yazıklar olsun.......

   
 20. okhan

  okhan TÜİSAG Üyesi

  Son 3 gündür giriş yapabilen yok, ayrıca yarın bir problemle karşılaşsak düzeltmek için sadece bir günümüz var. O zaman ne yapacağız? Hadi hayırlısı, kimler üzülüp kimler sevinecek yoksa hepimiz üzülecek miyiz? Göreceğiz.

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica