Sınav Başvurusu Yapamıyorum | Sayfa 26 | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Sınav Başvurusu Yapamıyorum

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında beşnbirk tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Sevindik

  Sevindik TÜİSAG Üyesi  Basvurumu yaptim. Mayis sinavi basvurusunda yukledigim fotograf sistemde kayitliydi. Tekrar fotograf gondermedim. Kaydi tamamladim. Yeniden fotograf yuklenmesi gerekli midir?


   
 2. Goryus

  Goryus TÜİSAG Üyesi

  sonunda başvuru yapabildim,artık rahatça ders çalışabilirim.sınava girebileceğimden eminim,darısı yapamayan arkadaşların başına

   
 3. Agacsakal

  Agacsakal TÜİSAG Üyesi

  Şimdi sizin önce hata verip ikinci denemenizde hata mesajı almadan devam edebildiğinize göre aklıma hala sisteme düzeltme amaçlı kayıtların girişinin devam ediliyor olduğu geliyor. Çok iyimserim ama ben ikinci kez denedim ve hata mesajı devam ediyor.

     

   
 4. EmrahUNAL07

  EmrahUNAL07 TÜİSAG Üyesi

  Askerlik borclanması olupda basvurusu açılan var mı?

   
 5. miner ATA

  miner ATA Guest

  evet sonun da başvurumu yaptım A ya gireceğim. herkese başarılar. 25 yıldır maden mühendisiyim. bir zamanlar bu belge maden mühendislerine hizmet belgesi ile birlikte sınavsız verilmişti o zaman başvurup almadık. sağlık olsun en azından bir umut doğdu.

     

   
 6. esquire_x

  esquire_x TÜİSAG Üyesi

  arkadaşım bende de aynı problem var ne yapçaz bilmiyorum :(

   
 7. zivocan

  zivocan TÜİSAG Üyesi

  şimdi alo 170 i aradım bende de b sınıfı iken a gözüküyor tamamen bakanlığın güncelleme hatası olduğunu ve sık sık başvuru için denememi ve düzeleceğini söylediler hayırlısı...
   
  volkankim bu yazıya teşekkür etti.
 8. ciko84

  ciko84 TÜİSAG Üyesi

  Bende hala "
  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından belirlenen listede bildirilen bilgiler ile giriş yaptığınız bilginiz örtüşmemektedir. Başvuru yapabilmeniz için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğüne ön başvuru yapmış olmanız gerekmektedir. Başvuru yaptığınız halde giriş yapamıyorsanız, giriş yapabilmeniz için 0 312 215 50 28 numaralı faksa düzeltme taleplerine ilişkin dilekçelerinizi (Evrak asılları posta yolu ile İş Sağlığı ve Güvenliği G.M. iletiniz) gönderebilirsiniz. Ayrıca 0312 296 64 82 - 296 64 74 - 296 64 68 nolu telefonlardan yollamış olduğunuz faksları teyit ettirmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde sınav başvurusu yapmanız mümkün değildir. sınav başvurusu olmayan adaylar sınava alınmayacaktır.(Not: Sadece Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğünün önceden ön başvurularını aldığı kişiler başvurabilmektedir.)
  veya 21 Aralık 2013 tarihinde yapılacak olan sınava, adlarına ödenen prim gün sayısına göre üst sınıf iş güvenliği uzmanlığı için sınav başvurusu yapacak adaylar, başvurularını 27 Kasım 2013 tarihi itibariyle yapabileceklerdir" hatası veriyor ?   
 9. agnaslı

  agnaslı TÜİSAG Üyesi

  Arkadaşlar mrb; 3100 prim gün sayısı ile a sınıfına başvuru yapmıştım ama sistemde b sınıfı sınavı için kayıt açılmış , aynı sorunla karşılaşan arkadaş var mı , düzeltme için yapmamız gerekeni bilen arkadaş var mı. şimdiden herkese başarılar

     

   
 10. Oğuz Burak

  Oğuz Burak TÜİSAG Üyesi

  askerlik borçlanması yapıpta sisteme giriş yapabilen arkadaş var mı acaba?   
 11. makbulekorkmaz

  makbulekorkmaz TÜİSAG Üyesi

  Arkadaşlar başvurumu yaptım, İstanbulda hazırlık eğitimi alabileceğim düzgün bir eğitim firması önerebilir misiniz?   
 12. paryosa

  paryosa TÜİSAG Üyesi

  BENDE DE AYNISI OLDU HOCAM SONUNDA KAYDINIZ ALINMIŞTIR YAZISINI GÖRDÜM BİRAZ RAHATLADIK UMARIM DEVAMI DA GELİR TÜM UZMAN ARKADAŞARIMIZA BAŞARILAR SINVDA ŞİMDİDEN.

   
 13. paryosa

  paryosa TÜİSAG Üyesi

  aman hocam p.tesi ilk iş bunu belirttiğiniz dilekçeyi fakslayıp teyidini alınız,bilgilerinin doğru olmadığı anlaşılanlar sınavı kazanmış dahi olsa sınav geçersiz sayılacaktır diye bir ibare okumuştum iyiki henüz zaman var gerekirse atlayın ankaraya gidip düzelttirin derim ben kolaylıklar diliyorum şimdiden.
   
 14. ibrahim kolak

  ibrahim kolak TÜİSAG Üyesi

  arkadaşlar b ye yükseltme sınavı başvurusu için hala giriş yapamıyorum?

   
 15. ibrahim kolak

  ibrahim kolak TÜİSAG Üyesi

  acaba askerliği saymıyorlar mı?.
  düzeltme istemi için ne yapmam gerek?   
 16. olcay altay

  olcay altay TÜİSAG Üyesi

  ASKERLIK BORCLANMASI YAPIP KAYIT YAPTIRABILEN VARMI?

   
 17. VEYSELCETIN

  VEYSELCETIN TÜİSAG Üyesi

  Ben giriş yapamadım. Aynı hatayı veriyor.

   
 18. Hilal Aydın

  Hilal Aydın TÜİSAG Üyesi

  arkadaşlar bende yaptım eski resmim çıktı tekrar yüklemedim yaptıkdan sonra tekrar girdiğinizde başvuru sistemde kayıtlı yazısı geliyorsa sorun yok demek miş

   
 19. volkankim

  volkankim TÜİSAG Üyesi

  evet bende de 3700 prim var b gözüküyor.ben biraz önce aradım yetkili tc numaramı aldı.SGK.hizmet dökümünde de gör dü primimin 3700 olduğunu onayladı ama net bir cevap vermedi sistem hatası bence bu konuda bilgisi yok.

   
 20. Agacsakal

  Agacsakal TÜİSAG Üyesi

  ASKERLİK BORÇLANMASI & DOĞUM BORÇLANMASI

  1) Yazılanlardan anlaşılan askerlik borçlanması ile kayıt yaptırabilen yok
  2) Doğum borçlanması ile arkadaşım kayıt yaptıramıyor.

  3) Bakanlıktan geçtiğimiz hafta alınan resmi olmayan bir bilgiye göre ASKERLİK VE DOĞUM BORÇLANMALARININ SAYILMAYACAĞI ifade edilmiş.

  Umarım haksız çıkarlar bu kadar emeğe ve paraya yazık olur kaldıki mevzuat prim günün nereye yatırıldığı bakılmaksızın diyor.

   
  YAKUP.KARAMAN bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica