Sgk Dan Gelen Tebligat Hakkında

Seda Özdemir.

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Merhabalar,
Sgk dan 'Konu: Kurumumuzca yürütülen inceleme' adı altında bir tebligat geldi ve yazılı ifadeye çağırıldım.Tebligatta başka hiç bir şey yazmıyor.Bu durumu yaşayan veya fikri olan var mı?

muhammed_52

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
İş kazası bildirimini geç yapmış olabilrisiniz

Seda Özdemir.

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
İş kazası bildirimini geç yapmış olabilrisiniz
İş kazası bildirimlerini ben yapmıyorum,insan kaynakları birimi yapıyor.SGK ya gittim ve yazılı ifade verdim.Konu iş kazası veya meslek hastalığı vs ilgili değil.Daha önce çalıştığım bir firmayı soruşturuyorlarmış, çalışanlar sigortalı mıydı ,kaçak evrak vs konularına bakıyorlarmış.Bana da firma hakkında bilgiler sordular.

tnr.kmz

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
İş kazası bildirimlerini ben yapmıyorum,insan kaynakları birimi yapıyor.SGK ya gittim ve yazılı ifade verdim.Konu iş kazası veya meslek hastalığı vs ilgili değil.Daha önce çalıştığım bir firmayı soruşturuyorlarmış, çalışanlar sigortalı mıydı ,kaçak evrak vs konularına bakıyorlarmış.Bana da firma hakkında bilgiler sordular.
Bana da iş kazası sonucunda benzeri bir şey geldi SGK müfettişleri bir garip bizimle alakası olmayan her şeyi soruyor. Mesela muhasebe tek düzen hesap planı mı kullanıyor, kaç çalışan var, işe başlamam eğitimi veriyor musunuz, sigortasız çalışan var mı gibi bilgiler sordu. Bunları ben bilsem dahi neden yorum yapayım bilgi vereyim anlamadım.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.