Duyuru : Sertifikasını Alabilmek İçin Neler Gereklidir?

Zeynep Dindaş

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Tehlikeli Mal ve Kombine Taşımacılık Düzenleme Genel Müdürlüğü’nün GMK Bulvarı No:128/A Maltepe-Ankara adresine dilekçenizle beraber istenilen evrakları gönderirseniz,sertifikanız dilekçede belirteceğiniz adrese teslim edilir.
Teşekkür ederim.

Zeynep Dindaş

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
arkadaşlar dünden beri sertifika bedelini yatırmaya çalışıyorum, fakat birtürlü olmuyor. Konu ile ilgili sıkıntı yaşayan var mı ?
Bende arka arkaya 3 gün gittim bankaya sonunda yatırmayı başardım.

Çağatay Carter

Üye
TÜİSAG Üyesi
Arkadaşlar merhaba. 8 Ekim 2016 sınavından 80 alarak sertfikaya hak kazandım. Şimdiki süreçte sertifika için para yatırma süreci hemen başladı mı? Bankamatikten yatırabilir miyiz?

ayten kılıç

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Tebrikler. Sınavı geçtik den sonra MEB onaylı Yangın Eğitimi almanız gerekiyor. Yangın eğitimi sınavını da geçerseniz 571 TL diye hatırlıyorum bakanlığa yatırıyorsunuz belgeniz geliyor.
merhaba yangın eğitimi alamak için başvurduğum kurumlar kişi sayısı yeterli olmadığı için eğitim tarihini sürekli erteliyor. basvuru sürecindeki arkadaşlar eğitimi nerden almayı planlıyor paylaşırlarsa cok sevinirim

tarkan tunay

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
İş Veren
merhaba yangın eğitimi alamak için başvurduğum kurumlar kişi sayısı yeterli olmadığı için eğitim tarihini sürekli erteliyor. basvuru sürecindeki arkadaşlar eğitimi nerden almayı planlıyor paylaşırlarsa cok sevinirim
Ayten Hanım bende aynı dertle uğraşıyorum. Antalya'da olan arkadaşlar toplanabilirsek vakit kaybetmeden eğitim alabiliriz.
Arkadaşlar Antalya'dan bir firma ile görüştüm tek kişi için 230tl eğer 20 kişi ve fazla bir grup olursak 110tl fiyat verdi. Antalya'da olupta eğitim almamış olan arkadaşlar toplanabilirsek kısa sürede eğitim alabiliriz. Bu arada başka bir yere başvuru yapan arkadaşlar varsa da birbirimizi yönlendirebilirsek sevinirim.

Son düzenleme:

Ediz U.

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
Antalya'da Yangın sertifikası alacak var mı?

Ediz U.

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
Antalya dan var mı yangın sertifikası alacak?

Ediz U.

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
daha yangın eğitimini alamadım... TMGD sertifikasına başvurmak için bi süre sınırlaması yok di mi?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.