Duyuru : Sertifikasını Alabilmek İçin Neler Gereklidir?

Mehmet Şirin1

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
merhaba arkadaşları tmgd sınavını geçtim ancak sertifikayı alabilmek için neler gerekir bunun için ayrıntılı bilgi verirmisiniz. tesekkurler

boğaç

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
merhaba arkadaşları tmgd sınavını geçtim ancak sertifikayı alabilmek için neler gerekir bunun için ayrıntılı bilgi verirmisiniz. tesekkurler
hayırlı olsun, kaç puan aldınız ve nasıl çalıştınız tüyo verin, biz yeni girecekler için.

gulkubra

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Tebrikler. Sınavı geçtik den sonra MEB onaylı Yangın Eğitimi almanız gerekiyor. Yangın eğitimi sınavını da geçerseniz 571 TL diye hatırlıyorum bakanlığa yatırıyorsunuz belgeniz geliyor.

gulkubra

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Herkesin çalışma stili farklıdır. Ben de sınavı geçen biri olarak önerebileceğim. Sınava yakın bir zaman da kitapdan işaretleme yapılmasıdır. Sınavdan çok önce yapılan işaretlemelerde sınav esnasında unutuluyor.
Forumdaki sorular, eğitim kurumunuzun gönderdiği sorulara ağırlık verilmesi de bana en büyük katkıyı sağladı. Kitabı okumak farklı soru üzerinden kitabın neresinden nereye gidileceği farklı.

Mehmet Şirin1

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
teşekkür ederim Gülçin hanım. dökümanları yangın sertifikasıyla birlikte hazırlayıp yolladım.

Hknydn44

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
mehmet bey sertifika kaç gün içerisinde geldi hatırlıyomusunuz

s0LaR pLe.X.uS

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
3 haziranda başvurdum hala bekliyorum.. :DD

kimyaci35

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
11.05 de gönderdiğim belgeler ve dilekçe ile sertifikam 27.05 de geldi. yani bir 15 gün kadar sürüyor.

Son düzenleme:

Mehmet Şirin1

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
belge daha gelmedi ancak.ulastırma bakanlığın sayfasında isim listesine ism yazıldı bide belge no verildi.

EMRE DÜNDAR

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Pazartesi belgeleri tam olarak gönderdim..cuma günü bitti.halen sertifika bilgilerim sitede yer almamaktadır.

EMRE DÜNDAR

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
19 Ekimde belgelerimi gönderdim.2 Kasım oldu halen sistemde sertifika geçersiz yangın belgesi eksik yazmaktadır.Telefon ile de bakanlıktan ilgili bir kişiyi bulamadım.

Gökhan Sönmez

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
19 Ekimde belgelerimi gönderdim.2 Kasım oldu halen sistemde sertifika geçersiz yangın belgesi eksik yazmaktadır.Telefon ile de bakanlıktan ilgili bir kişiyi bulamadım.
Yoğunluktan dolayı olabilir,endişe etmenize gerek yok ben Nisan ayında yapılan sınavda sertifika almaya hak kazanmıştım sizin gibi, yaklaşık 3 hafta sonra e devletten baktığımda geçerli konuma geldi ve sertifkam dilekçede yazdığım adrese bakanlık tarafından adrese kargolandı.

EMRE DÜNDAR

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Teşekkür ederim bilgileriniz için

Zeynep Dindaş

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Yoğunluktan dolayı olabilir,endişe etmenize gerek yok ben Nisan ayında yapılan sınavda sertifika almaya hak kazanmıştım sizin gibi, yaklaşık 3 hafta sonra e devletten baktığımda geçerli konuma geldi ve sertifkam dilekçede yazdığım adrese bakanlık tarafından adrese kargolandı.
Gökhan Bey evrakları hangi adrese göndermiştiniz

gizem kuruefe

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar dünden beri sertifika bedelini yatırmaya çalışıyorum, fakat birtürlü olmuyor. Konu ile ilgili sıkıntı yaşayan var mı ?

Gökhan Sönmez

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
arkadaşlar dünden beri sertifika bedelini yatırmaya çalışıyorum, fakat birtürlü olmuyor. Konu ile ilgili sıkıntı yaşayan var mı ?
Dün bazı bankalara ve Ulaştırma Bakanlığı'nın kendisine siber saldırı haberleri vardı belki o yüzden sistemlerde sorun olabilir,yoksa TC'nizi verdiğiniz zaman banka görevlisi tarafından ilgili alana yazıldığı takdirde isminiz çıkıp sertifika bedelini yatırabilirsiniz.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.