Sayalama Makinesi Çalışma İzin Formu

OGÜN.

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Mermer ocaklarında kullanılan sayalama makinesi için kullanabileceğiniz çalışma izin formu örneği ektedir. Geliştirilebilir.

Ekli dosyalar

• Sayalama makinesi çalışma izin formu.xlsx
    11.7 KB · Görüntüleme: 47

mcimen

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
ben bir bilirkişi raporu hazırlamıştım. Sayalama makinesinin tel halatı kopuyor üzerindeki elmas boncuklar kopuyor tam mesafesini hatırlayamadım ama 30 metre uzaklıktaki personele isabet ediyor ve personel ölüyor. Keşifte inceleme yaparken şok olmuştum.

OGÜN.

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
ben bir bilirkişi raporu hazırlamıştım. Sayalama makinesinin tel halatı kopuyor üzerindeki elmas boncuklar kopuyor tam mesafesini hatırlayamadım ama 30 metre uzaklıktaki personele isabet ediyor ve personel ölüyor. Keşifte inceleme yaparken şok olmuştum.
evet hocam silahtan atılan kurşun gibi... koptu mu elmas tel.... boncuklar vb... çok kaza oluyor bu şekilde .üzücü olan ölümlü oluyor bir çoğu

AHMET ÖZIŞIK

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
evet hocam silahtan atılan kurşun gibi... koptu mu elmas tel.... boncuklar vb... çok kaza oluyor bu şekilde .üzücü olan ölümlü oluyor bir çoğu
O yüzden sayalama makinelerinin arkasına mutlaka korkuluk koyup çalıştırılması gerekmektedir. Özellikle tahta kullanılmasını tavsiye ederim.

eren savut

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
O yüzden sayalama makinelerinin arkasına mutlaka korkuluk koyup çalıştırılması gerekmektedir. Özellikle tahta kullanılmasını tavsiye ederim.
evet. Kesinlikle katılıyorum . Hatta gerili olabilen tüm ip kablo halat, zincir için geçerli. Daha önce bir araştırma gemisinde çalışırken yanımızda bağlı olan sac geminin Köprü üstünü çelik halatın biçtiğine şahit olmuştum.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.