Soru Şantiyede Raporlama Hakkında

Konu, 'İnşaat ve Yapı Sektöründe İSG Uygulamaları' kısmında Erman Bağcı tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Erman Bağcı

  Erman Bağcı TÜİSAG Üyesi  Arkadaşlar çalıştığım şantiyede dolaşırken tehlikeli durumları vs ne görürsem fotoğraflıyorum. ofise dönünce bunları kendi hazırladığım çizelgede not ediyorum sormak istediğim şeyler şunlar;

  • Yönetime toplantılarda Yazılı Raporlama ile mi durumu sunmam gerekli?
  • Raporlama gerekiyorsa Günlük mü? Haftalık mı? Aylık mı? rapor yazıcam?
  • bu konuda Raporlama Örneği Elinizde varsa Paylaşır mısınız?   
 2. kenan.1234

  kenan.1234 TÜİSAG Üyesi  dostum bu konu ile ilgili bir cevap gelmemiş ama ben de aynı konuda merak içindeyim. Şantiye uzmanlığı yapıyorum ve dökümantasyon konusunda muzdaribim. işin piri bir uzman yardımcı olamaz mı?
  dostum bu konu ile ilgili bir cevap gelmemiş ama ben de aynı konuda merak içindeyim. Şantiye uzmanlığı yapıyorum ve dökümantasyon konusunda muzdaribim. işin piri bir uzman yardımcı olamaz mı?

   
 3. malibucan

  malibucan TÜİSAG Üyesi

  Şantiyede raporlama günlük olarak olacak haftalık ya da aylık çok uzun olur. Hatta imkanlarınız iyi ise "dediğinizi yaptırabiliyorsanız" raporlama da termin de verin. İlerleyen günler de rapor da düzeltilmenin yapılmasını da belirtirsiniz. Kendinizce bir raporlama tablosu yapabilirsiniz rahat olun, hayal gücünüzü kullanın örnek olması için ben bir tane günlük rapor tablosu göndereyim ben şantiyelerim de genelde bunu kullanırım.

     

   

  Ekli Dosyalar:

Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica