Risk Değerledirme Formu

mazu23

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (A)
temizlik işi yapan bir firmamız var aynı zamanda taşeron olarakda iş yapıyor. buna göre risk değerlendirmesi nasıl yapılacak. formu olan gösterirse sevinirim. sercancakar@*****

Erhan KÖKLÜ

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Merhaba arkadaslar, son durumlara uygun insaat firmalari ve dogalgaz firmalari icin Risk analizi ornegi hususunda yardimci olabilirmisiniz?

Erhan KÖKLÜ

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
C sinifi İSG uzmani makina muhendisi ve firmanin 7 yillik muduru olan uzman, kendi mudurlugunu yaptigi insaat firmasinda İSG uzmani olarak calisabilirmi?

özkan06

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
C sinifi İSG uzmani makina muhendisi ve firmanin 7 yillik muduru olan uzman, kendi mudurlugunu yaptigi insaat firmasinda İSG uzmani olarak calisabilirmi?
İnşaat sektörü çok tehlikeli sınıfa girdiği için A Sınıfı uzmanın bakması gerekli son yönetmelik değişikliğine göre B Sınıfıda Çok tehlikeli sınıfa bakabilir en son yayımlanan yönetmeliğe göre C Sınıfı İSG Uzmanının kendi meslek dalı olan yerde SSK Prim gün sayısı 750 günü doldurması durumunda bakılabilir.sizin meslek Makine olduğu için inşaata bakamazsınız. C Sınıfı İnşaat mühendisi 750 prim günü doldurmuş ise İnşaata bakabilir.

ALTUĞ01

Üye
TÜİSAG Üyesi
İnşaat sektörü çok tehlikeli sınıfa girdiği için A Sınıfı uzmanın bakması gerekli son yönetmelik değişikliğine göre B Sınıfıda Çok tehlikeli sınıfa bakabilir en son yayımlanan yönetmeliğe göre C Sınıfı İSG Uzmanının kendi meslek dalı olan yerde SSK Prim gün sayısı 750 günü doldurması durumunda bakılabilir.sizin meslek Makine olduğu için inşaata bakamazsınız. C Sınıfı İnşaat mühendisi 750 prim günü doldurmuş ise İnşaata bakabilir.
arkadaşım az önce bu konuyu sormak için 170 i aradım..jeoloji mühendisi ve c sınıfı iş güvenliği uzmanıyım dedim ve inşaat sektöründe(yap-sat) 3 yıllık tecrübem var dedim ve jeoloji müh. olduğumu ısrarla belirttim. verdikleri cevap 3yılınızı doldurduysanız A sınıfı isg uzmanı olarak iş yapabilirsiniz dediler..hadi taşını ayıkla şimdi=)

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.