Risk Analizi Eğitimi Sunumu

selin

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Merhaba,
Çeşitli sunumlardan, kaynaklardan derleyerek oluşturduğum Risk Değerlendirme Eğitimi' ni ekli olarak iletiyorum. Yararlandığım tüm kaynaklarda emeği geçen kişilere de teşekkür ederim.

Saygılarımla,

Selin ARAS
Çevre Mühendisi - C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı

Ekli dosyalar

• Risk Değerlendirme Eğitimi.rar
    9.3 MB · Görüntüleme: 9,638

selin

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
selin hanım nasılsınız? teşekkür ederiz bu bilgiler için. kolay gelsin iyi çalışmalar.

Seyyid TOMBUL-İnşaat Mühendisi ( 9 eylül üni.)

Teşekkür ederim, siz nasılsınız? Çevreciler, inşaatçılar hep beraber iş güvenliğinin içindeyiz sanırım..
Size de iyi çalışmalar diliyorum.

seyyid tombul

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
İyiyiz teşekkürler. Mecbur artık iş güvenliği, o yüzden daha çok karşılaşırız. Size de hayırlı olsun sertifikanız. Kolay gelsin.

e_m_r_e_m_x

Üye
TÜİSAG Üyesi
Teşekkürler çok güzel olmus.Aslında İSG çok güzel birşey TMMOB nin yapamadığını İSG ciler yapıyor. Bütün Mühendislik ve Meslek Mezunlarının birlikte toplanabildiği yegane topluluk...:)

bvarol

Üye
TÜİSAG Üyesi
Selin hanım sunum için teşekkürler.
Acizane önerim sunuma risklerin ortadan kaldırılması/minimize edilmesi ile ilgili alınacak önlemlerin hiyerarşisini eklemeniz.
Alınacak önlemler kısmı en önemli kısımlardan birisi.

Assasinko35

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
saygıdeğer arkadaşlar teşekkür etmek için bir tuş var bu şekilde sürekli teşekkür mesajı konuyu takip edenler için konuyla ilgili bir gelişme yokken gereksiz bildirim ve e-postanın gönderilmesine neden oluyor. Hatta bunların onaylanmadan silinmesi gerekiyor. Forum kurallarına lütfen bi göz atınız: http://www.isgfrm.com/threads/isgfrm-forum-kullanım-kuralları.4825/

ISGfrm KULLANIM KURALLARI
4) Konulara mesaj olarak "teşekkürler", "sağol" gibi yazıların yazılması yasaktır. Bunun yerine mesaj altında bulunan "Teşekkür Et" butonu kullanılmalıdır. Bu gibi mesajlar onaylanmadan silinecektir.

selin

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Merhaba Selin hanım,
Bana risk değerlendirme eğitimi lazım oldu fakat ben sizin gönderdiğiniz eğitimi açamıyorum bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim, eğitiminizi bayağı övüyorlar çok iyi olduğundan eminim bana çok yardımcı olacağını düşünüyorum hazırladığınız eğitimin.
Saygılarımla,
Ersan ORAKÇI
C sınıfı İş Güvenliği Uzmanı

Merhaba,

rar dosya olarak su anda denedim aciliyor; ancak siz yine de acamiyorsaniz mail adresinizi iletirseniz sunumu gonderebilirim.

Saygilarimla,

Selin Aras
Cevre Muhendisi - C Sinifi Is Guvenligi Uzmani

c-huseyin

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar teşekkür mesajlarını siliyorum teşekkür butonunu kullanırsanız daha yararlı olacak
saygılar

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.