Soru : Online Seminer (ısg) İş Sağlığı Ve Güvenliğinde Tehlikeli Sınıflara Göre Tablolar Ve Örnek Hesaplamaları // İçm Online Semineri // 08.10.2021 -- 21

rehasen

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Sınava hazırlanan İş Güvenliği Uzmanı Adayları, İşyeri Hekimi Adayları ve Diğer Sağlık Personel Adayları da İÇM Online Seminerimize davetlidir.

Bu İÇM Online seminerimiz 12 Aralık 2021 deki sınava girecekler için ve Gelecek Dönemlerdeki İSG Sınavına hazırlananlar için hazırlanmıştır. Ayrıca Yeni Mezun ve Diğer Mezun Meslektaşlarımızdan İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlığına Yönelmek isteyenlere Yardımcı kılavuz ve Sınava Hazırlık Sürecine ilişkin bilgilendirmeler olacaktır.
İş Güvenliği Uzmanlarına ait yönetmelik, İşyeri hekimleri ve Diğer Sağlık Personellerine ait yönetmelik, Çalışanların ISG Yönetmeliği, Risk Değerlendirmesi Yönetmeliği, Acil Durumlar Yönetmeliği, İlk Yardım Yönetmeliği ve ISG Kurulları yönetmeliğindeki Tehlike Sınıflarına göre hazırlanmış tablolar, Eğitim, Sağlık, Çalışma, görevlendirilme süreleri ve Örnek hesaplamalarıyla Sınavda ve İş Güvenliği ve Sağlığı Çalışma hayatınızda da kılavuz olacak bu İÇM Online seminerimizde merak ettiğiniz Sorulara cevap bulabileceksiniz.

Katılım 100 kişi ile sınırlıdır. Ücretsiz Etkinliktir.

Kayıt https://lnkd.in/dZgBRpRC

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    218.3 KB · Görüntüleme: 23
!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.