Hap Bilgi Ösym ''c'' Sınıfı Sertifika Sınavları Yıllara Göre Soru Dağılımları

Rasit Tasdelen

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Katılım
4 Nis 2019
Mesajlar
62
Tepki puanı
23
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar Herkese Merhaba,

İş Sağlığı ve Güvenliği ''C Sınıfı'' Sertifika Sınavlarında 2015 -2019 yılları Mayıs ve Aralık aylarında ÖSYM tarafından sorulan soruların yıllara göre dağılımları hakkında bir tablo oluşturdum. Resimlerde belirttiğim sıralama en çok soru soru sorulmuş yönetmelik ve kanunlardan başlayarak en aza doğru yapılmıştır. Oluşturmuş olduğum soru dağılımlarını inceleyip, Kanun ve Yönetmelik videolarını ayrıca aşağıdaki bağlantılardan takip edebilirsiniz.

C SINIFI SORU DAGILIMLARI.png
 

Rasit Tasdelen

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Katılım
4 Nis 2019
Mesajlar
62
Tepki puanı
23
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar Herkese Merhaba,

İş Sağlığı ve Güvenliği ''C Sınıfı'' Sertifika Sınavlarında 2015 -2019 yılları Mayıs ve Aralık aylarında sorulan soruların yıllara göre dağılımları hakkında bir tablo oluşturdum. Resimlerde belirttiğim sıralama en çok soru soru sorulmuş yönetmelik ve kanunlardan başlayarak en aza doğru yapılmıştır. Oluşturmuş olduğum soru dağılımlarını inceleyip, Kanun ve Yönetmelik videolarını ayrıca aşağıdaki bağlantılardan takip edebilirsiniz.
 
Üst
!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.